Pilirina 💛💙

Dior+Victoria’s Secret=Mareve ❤️

Dior+Victoria’s Secret=Mareve ❤️
Dior+Victoria’s Secret=Mareve ❤️
Dior+Victoria’s Secret=Mareve ❤️
Dior+Victoria’s Secret=Mareve ❤️

Місяць тому писала пост у якому допустила те, що візуально Mareve клонував Victoria’s Secret своїми стильними флаконами, але, щоб переплюнув у прямому та переносному сенсі щодо відношення якості, стійкості аромату, ціни - думки не допускала.

Версія мого лосьйону для тіла від VS називається Scandalous. ❤️ Це аромат якогось гурманского праліне з нотками ванільки та благородний шлейф.

Аромат Mareve до безсоромності схожий на Scandalous, але скроєний якісніше. На шкірі має схожість зі Scandalous та Miss Dior Absolutely Blooming, який я просто обожнюю. Ця думка мене осяяла після прочитання прекрасного допису Аliona Fedyk, яка порівняла аромат Mareve з «трояндовим» Miss Dior. Дійсно, згодна, бо не могла зрозуміти з яким ароматом можна зрівняти цей догляд. Витягла свої Dior і зрозуміла - з ним, але віддалено. Ноти ті самі. Відчуваю не тільки троянду, а ще й пудровий піон та солодку малину. Тому, любителі Victoria’s Secret та фанати Dior, можете спокійнісінько купувати продукцію українського Mareve саме у рожевому кольорі Rose Wine 🌹 🍷 та насолоджуватися якісною та стильною продукцією в рази дешевше, ніж ангельською чи діорівською.👼

Міст для тіла парфумований з феромонами "Rose Wine» - аромат розкоші для гурманів. На мій подив, виявився дуже стійким - години 3 тримається на тілі точно та має делікатний блиск, який видно на сонці, але не залишаються на одязі. Флакон невеликий, а розхід достатньо економний.

Бомбочка для ванни - це просто бомба! 🤘💣 Не буду брехати, що я використала. Доки не було часу попарити кості у ванній, чесно кажучи та і в такій жовтій воді, яка зараз тече з крану у Києві, охоти ніжитися немає, тому приберегла її до кращих часів. Але аромат у неї, як і у всієї лінійки - шикарний.

Упаковка у стилі Наомі Кемпбел - чорна, як кішка, дуже стильно і круто виглядає, а от габарити, скажу я вам ГАБАРИТНІ. Вона величезна! Цілих 165 гр розкоші!!! 💣 Аромат з самої коробки, як і сама вона - неймовірний! Може бути стильним подарунком якщо не знаєш що можна подарувати! ❤️

І, наостанок, мій улюбленець 🧽 - парфумований скраб для тіла з таким же неймовірним ароматом, але дуже високою стійкістю ароматизації на шкірі та класними відлущуючими властивостями. Як на мене, він найбільш схожий ароматом з Absolutely Blooming, бо насичений.

Скептично відношуся до подібних продуктів, але, використавши його раз, зрозуміла, що до нього то були не ті скраби чи пілінги. Це ароматерапія! Mareve м’який, ароматний, соляний, тане у руках, як морозиво, шкіра після використання, як після спа-догляду. Відчуття передати досить складно, після нього просто розумієш, що ти, навіть із душу, вийшла вимита до скрипу. Ще й квартира неймовірно пахне! 🌹💨

Мій висновок: однозначно я буду купувати собі та своїм близьким цю продукцію! Вона шикарна, стильна і точно варта своїх грошей. Make Up, розробник Mareve, став на одній платформі українського поля бою з Victoria’s Secret.

Дякую Make Up за розробку та можливість тестування цієї шикарної продукції, яка зайняла достойне місце не тільки на поличці у ванній кімнаті! ❤️

Тільки ляпну кусок дьогтю до бочки меду - от чому не пишеться виробник? 🫠 У моїй неосяжній фентезі одразу вимальовується гараж з бочками ароматного мила чи парфуму, який розливається по тарі підпільно, коли я не бачу виробника. Не хай-те такий продукт, бо він, у реалі, може затямити Victoria’s ✊ А це ж наш, рідненький! 🇺🇦