Solomiia Shapovalova

Гіпоалергенний макіяж! 🔥💃🏼Протестовано "на живця"

Гіпоалергенний макіяж! 🔥💃🏼Протестовано "на живця"

Півтора місяці тому купила одночасно всі ці продукти , щоб було практично все для щоденного макіяжу.🤔

Наперед вибачте, за стан шкіри🤦🏼‍♀️, бризнув антисептик в очі, пішла алергічна рекція, і син влетів головою мені в ніс, тому він трохи вспух, і важко було нанести гарно тон(з дитям все добре😅).

Нарешті можу із вами поділитись чесним відгуком😊(поки ще не закінчились всі продукти🥰

Наперед скажу. На моїй алергічній шкірі дані продукти НЕ викликали жодного подразнення. І це великий плюс!🥰

Не виключена можливість особистої непереносимості одного з компонентів складу, якщо у вас також алергія на косметику🔥

Відгук пишу для того, щоб можна було зменшити пошуки навколо косметики❤️

Викладу інформацію максимально коротко та змістовно.💃🏼

База під макіяж AA cosmetics (рожева).🌺

Досить гарно лягає на шкіру, не стягує, робить гарний бар'єр між шкірою обличчя та іншими продуктами, робить шкіру матовою та гладенькою, можу сказати, що навіть трішки зволожує.

Тональна основа AA cosmetics (тон 101).🍁

Дуже щільна, не жовтить, легко наноситься. Я люблю дуже легкий макіяж, тому не перекривала всі недоліки, але вона це 100%може зробити. Використовується дуже економно за рахунок консистенції.

Фініш не матовий, не пересушує шкіру.

На літо буду шукати трішки інший продукт, бо як на мене, ця тоналка більше на холодні сезони.

Контуринг Bell HypoAllergenic (консиллер та бронзер, тон 01). 💕

Легко наносяться, добре розтушовуються, гарна пігментація, світлий колір не жовтить, темний колір більш холодний, без рудого відтінку. Задоволена на всі 100%.

Палетка тіней (тон 03).💖

5 кольорів, добре пігментовані, гарно лягають, легко розтушувати.

Світлі відтінки дуже блискучі (для мене це +, бо матові виділяли б подразнення на повіках).

Коричневий гарно підходить для контурування повіки,майже не блискучий.

Найтемніший(але не максимально чорний) теж практично без блискіток, тому дозволить гарно зробити акцент(в цьому макіяжі не використовувала).

Найсвітліший використовую замість хайлайтеру, більш бежевий на рухому повіку, рожеві тіні використовую як рум'яна+хайлайтер(бо з блискітками).

Як на мене, то 100% вигідний та красивий продукт.

Пудра для лиця Bell HypoAllergenic (матова, тон 01).🌫️

Гарно матує, не жовтить, легко наноситься, лягає рівномірно, але впродовж дня потрібно поновляти.

Мінус(для мене) - немає захисту SPF. 🌞

Олівчик для губ Bell HypoAllergenic (тон 06). 💋

Це просто скарб! Лагідний, матовий, гарно наноситься, легко зробити контур, або заповнити губи, дає +-матовий ефеут, досить стійкий. Мій фаворит❤️

Кольорів є багато, я підібрала під свій тип(як мені здається, досить вдало).

Туш яку я використовувала, теж від Bell, але не гіпоалергенна, вирішила спробувати, від неї у мене з'явився дискомфорт на очах. Тому її вказувати тут не буду. 🙅🏼‍♀️

В наступних постах зроблю огляд саме гіпоалергенної, яка як на мене дуже хороша і справді гіпоалергенна. 💃🏼

Вже протестована. 🔥

Висновок: вся ця протестована мною косметика не викликала жодних подразнень, має право на життя, доступна ціна, гарна якість.

Маю надію, що зможете обрати й для себе з цих продуктів щось корисне, головне пам'ятайте, особисту непереносимість ніхто не відміняв🙏, тому будьте обережні.🙆🏼‍♀️

❤️Особиста рекомендація :якщо у вас обмежений бюджет, купуйте по 1 продукту, тестуйте, і наперед домовтесь чи зможете комусь віддати, якщо вам не підійде❤️.

Гіпоалергенний макіяж! 🔥💃🏼Протестовано "на живця"
Гіпоалергенний макіяж! 🔥💃🏼Протестовано "на живця"
Гіпоалергенний макіяж! 🔥💃🏼Протестовано "на живця"
Гіпоалергенний макіяж! 🔥💃🏼Протестовано "на живця"
Гіпоалергенний макіяж! 🔥💃🏼Протестовано "на живця"
Гіпоалергенний макіяж! 🔥💃🏼Протестовано "на живця"
Гіпоалергенний макіяж! 🔥💃🏼Протестовано "на живця"
Гіпоалергенний макіяж! 🔥💃🏼Протестовано "на живця"