Alina_Demchenko

Parisienne Italia Evelon Pro Nutri Elements Total Control Shampoo Organic Baobab

Parisienne Italia Evelon Pro Nutri Elements Total Control Shampoo Organic Baobab
Parisienne Italia Evelon Pro Nutri Elements Total Control Shampoo Organic Baobab

Про цей бренд я раныше нічого не чула. Але все буває вперше. Як зазначено на Мейкапі, країна походження данного шампуню - Італія і класифікується він як натуральний.

Він призначений для слабкого та пошкодженного волосся - ось це як раз про моє.

Шампунь не містить силіконів і взагалі цей пункт багатьом подобається, правда не мені. Такі шампуні у 99% мені не підходять. Моє волосся стає наче якісь соплі, без натяков на життя, воно брудне та його потрібно лише стригти, бо інакшого способу позбутися від гнізда нема.

Тому коли я це побачила у ванній, я почала готуватися до запису на стрижку. Але про це трошки пізніше.

Дизайн флакону мені дуже сподобався. Я люблю темні флакони у поднанні з білим шрифтом. Все виглядає неймовірно стильно .

Дозатор дуже зручний, нічого ніде не люфтить. Все виробленно з якісних матеріалів.

На моє волосся вистачає 2 повних натиски.

Parisienne Italia Evelon Pro Nutri Elements Total Control Shampoo Organic Baobab
Parisienne Italia Evelon Pro Nutri Elements Total Control Shampoo Organic Baobab

Я вже говорила про те, що продукти без силіконів - не переварює моє волосся. І хоча в той момент коли я побачила, я могла почати мити голову іншим шампунем. Але який би це був експеремнт, без експеременту.

Шампунь має середню густоту, що доволі радує ( не люблю сильно рідкі шампуні). Аромат.... Це щось казкове. Він нагадує стигле, не хімічне ЗЕЛЕНЕ ЯБЛУКО. Наче тільки взяла у руки з соковитою лугової трави.

Це дійсно приємний аромат, який , доречі, дуже довго залишається на волоссі ( десь 18-20 годин ).

Що до інших властивостей :

Я була здивованна, але шампунь дуже гарно піниться і прекрасно розподіляється по шкірі голови, не пересушує її і доволі непоганно очищає. Я милаїм волосся вже два рази і в обох випадках не використовувала кондиціонери чи маски.

Отдже: вимиває непогано, да об'єм, відчуття свіжості та пухнастість) Гребінець просто ковзає по волоссю. Я навіть спеціально не розчісувала вологе волосся, що б подивитися що буде. І все неймовірно круто.

Що до того, скільки волосся залишається чистим:

Нажаль не так довго як я хотіла. Вже на другий день нема об'єму та жирніє потилиця. Для мене це поганий результат.

Але по іншим пунктам - в мене приятне враження.

Нажаль, цей шампунь - перекочує до моєї мами.