Missmili

DSQUARED2 Wood Pour Femme

DSQUARED2 Wood Pour Femme

🌸Привіт🌸

Раніше я писала відгук на аромат Disquared2 Red wood https://club.makeup.com.ua/post/10458/ ,а сьогодні на огляді аромат тієї ж лінійки -Wood Pour Femme

🌸Упакування схоже як і в red wood,оксамитова коробочка ніжно-рожевого кольору з кленовим листочком,а пляшечка важка,скляна з магнітною кришечкою,дизайн дуже гарний і стильний

Піраміда аромату:

Тип аромату: деревинні, квіткові
Початкова нота: Конвалія, Османтус, Сицилійський мандарин
Нота серця: Листя малини, Магнолія, Пелюстки жасмину
Кінцева нота: Біла деревина, Кедр

🌸В ціх парфумах явно відчутно цитруси і білі квіти на підложці із кедру.Аромат дуже легенький не нав‘язливий,все в ньому в міру,злегка солодкі ноти делікатно переплітаються з терпкістю цитрусів і м‘якою деревиною.Такий тип парфумів я називаю «офісні» вони нікого не задушать і взагалі цілком нейтральні.

🌸Стійкість -середня,особливого шлейфу немає,аромат близький до шкіри,але на волоссі і на одязі залишається доволі довго

Мені в ньому не вистачає якогось характеру,родзинки,він зовсім тихий і таких ароматів схожих на цей безліч. Wood Pour Femme-аромат в одному напрямку з Versace bright crystal і Moschino (в moschino більшість ароматів має в основі квіти і терпкі цитруси)

🌸Wood Pour Femme не став моїм улюбленцем,але все ж має місце бути

DSQUARED2 Wood Pour Femme
DSQUARED2 Wood Pour Femme
DSQUARED2 Wood Pour Femme
DSQUARED2 Wood Pour Femme