Julia

Guerlain Meteorites Light Revealing Pearls Of Powder 03 Medium

Guerlain Meteorites Light Revealing Pearls Of Powder 03 Medium
Guerlain Meteorites Light Revealing Pearls Of Powder 03 Medium
Guerlain Meteorites Light Revealing Pearls Of Powder 03 Medium
Guerlain Meteorites Light Revealing Pearls Of Powder 03 Medium
Guerlain Meteorites Light Revealing Pearls Of Powder 03 Medium

По перше це красиво.

На цьому можна було б закінчити опис, але мені є ще що сказати. Бо я люблю лонгріди в оглядах і сама намагаюсь описати все як можна докладніше. Можливо це не популярно в нашому бурхливому сучасному світі, але для мене читати докладні описи один із методів релаксу, коли не хочеться кудись бігти, а насолодитися інформацією цікавого продукту.

Перед покупкою я дуже довго вагалася. Переглянула купу оглядів. Прочитала мільйон відгуків. Власне, це я роблю перед будь-якою покупкою, імпульсивні рішення - це не моя історія. І забігаючи наперед – пошкодувала лише про те, що не купила пудру раніше.
Отже, металева банка сріблястого кольору упакована в картонну рожеву коробку. Багато хто чомусь асоціює тиснення на баночці з рибною лускою, але це ж - стільники. Бджоли та стільники є символом Будинку Guerlain понад 160 років. На звороті банки знаходиться інформація про продукт. Усередині металевої банки знаходяться різнобарвні кульки. Пухівку бачила тільки в деяких лімітованих випусках, у постійній колекції тільки латексна прокладка круглої форми. Вона виключно для захисту, щоб кульки в металевій баночці не розкришилися.
Вага продукту становить 25 грамів і я вас запевняю, що вам їх вистачить надовго, бо розхід мінімальний.
Аромат фіалковий. Існує дві групи: ті, хто любить запах метеоритів і ті, кого він дратує. Як на мене, він чарівний.

Guerlain Meteorites Light Revealing Pearls Of Powder 03 Medium
Guerlain Meteorites Light Revealing Pearls Of Powder 03 Medium
Guerlain Meteorites Light Revealing Pearls Of Powder 03 Medium
Guerlain Meteorites Light Revealing Pearls Of Powder 03 Medium
Guerlain Meteorites Light Revealing Pearls Of Powder 03 Medium
Guerlain Meteorites Light Revealing Pearls Of Powder 03 Medium
Guerlain Meteorites Light Revealing Pearls Of Powder 03 Medium
Guerlain Meteorites Light Revealing Pearls Of Powder 03 Medium

Якщо спорожнити банку, то на дні можна побачити залишки пудри, який утворився під час змішування пилу від кульок, він має рожевий колір зі спалахами блискіток. Я спробувала провести кожною кулькою по руці, а потім змішати, але вони настільки тендітні, що їх ледь помітно. Тільки виблискують окремі блискітки. В деяких відгуках дівчатам не подобалася надмірна блискучість, тож я думала, що буду мати вигляд, наче на мене чхнув єдиноріг, проте це зовсім не так.

Моя шкіра: комбінованого типу, в Т-зоні схильна до жирності, але не сильної, на щоках нормальна. Є схильність до швидко закоркованих пор від невідповідних продуктів.
Для того, щоб покрити обличчя пудрою, необхідно змішати пензлем усі кульки, що знаходяться всередині банки, й нанести на шкіру. Я використовую пензлик для пудри Lamel Professional Powder Brush. Я не фахівець з пензлів, але складнощів з ним у мене не виникає. У Guerlain є пензлик спеціально для метеоритів, але у мене не виникає бажання під один продукт купувати окремий екземпляр.
Рекомендую використовувати метеорити на рідку основу – тональний крем, чи коректор.

Фото зроблені при денному та штучному освітленні. В каруселі чисте лице -метеорити соло - метеорити поверх коректора без використання тональної основи.

Тож що саме роблять ці відомі в косметичному світі метеорити? Бо бачила скарги, що начебто ця пудра не маскує недоліки та не вирівнює тон шкіри. Але метеорити про інше, це невагома фінішна вуальна пудра, яка начебто ставить крапку у вашому макіяжі. Метеорити дають ефект блюра, роблять риси обличчя трохи м'якшими та залишають на обличчі живий лиск. Також вона закріплює макіяж, чим допомагає виглядати більш впевненою більший проміжок часу. Але саме тому дуже складно фотографувати перед/після. І я не впевнена, що впоралася з цією задачею, до того ж додавання фото до огляду «з’їдає» якість, тож маю підозру, що різницю по фото взагалі ніхто не помітить, але вона є.

Що до висновків, то ця пудра стала одним із найулюбленішим продуктом, що я використовую для макіяжу. До того ж вона естетично виглядає на туалетному столі, це необов’язкова, але приємна перевага над іншими подібними продуктами. Тож моя рекомендація – якщо вагаєтесь, то перестаньте та порадуйте свою маленьку внутрішню дівчинку приємною покупкою.