Олена В

Argan Fluid від Echosline/ Seliar

Argan Fluid від Echosline/ Seliar

Купила по акції ще в 2019 році олійку в розмірі 150 мл. Підкупили відгуки тай до цього пробувала в одноразових семплах і була дуже задоволена. Та й аромат цієї олійки чарує в кубі.

Трохи про олійку:

-для всіх типів волосся

-зволожує,пом'якшує

-захищає від сонця,смогу,диму

-живить

Склад:Cyclopentasiloxane, Dimethicoria, Dimethiconol, Caprylic/Capric Triglyceride, Parfum (Fragrance), Butylphenyl Methylcropional, Linalool, Hydroxythohexyl, 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Umonene, Benzyl Benzoate, C.I. 61565 (D&C Green 6), Geraniol, Argania Spinosa Oil (Argania Spinosa Kernel Oil), Linum Usilatissium Oil (Limum Usitatsissimum (Linseed) Oil, C.I 25100 (D4C Red n17). C.I. 47000 (D&C Yellow n11), Aqua (Water), Propylene Glycol, Hydrolyzed Silk.

Арганова олія дуже недешева олія. В складі арганова олія далеко в списку,тому й зрозуміло,чому цей флюід не такий дорогий,як міг би бути))).

Що я побачила:

-знімає пушистість ( але як додатковий засіб звичайно)

-надає блиску

-зволожує (теж як додатковий засіб)

-додає шовковистість

-не обтяжує і не жирнить (звичайно треба наносити трохи)

-волосся пахне бомбезно (правда не цілий день)

-тема захиста від смогу,сонця і т.п не розкрита)))

-дуже економне. З 2019 року я користуюсь ним епізодично,були періоди що дуже довго користувалася). І ще половина пляшки є. За цей час не погоркло,запах не змінився.Флюід дуже густий,треба декілька крапель. Якщо порівнювати з Shi олією,то Shi не така густа і розхід набагато більший(це моя суб'єктивна думка)

-додає сяйву моєму блонду

-з ним волосся виглядає доглянутим

Я наношу його лише на сухе волосся на кінчики , якщо на вологе,то тоді ні феном,ні праскою не користуюсь(бо це ж олія).

Рекомендую цю олійку,але купуйте в меншому розмірі (наприклад 30 мл), бо 150 мл може просто банально набриднути.

І так,мені здалося,що в одноразових семплах запах більш насичений і дія ще більш виражена.

Так як я користуюся масками,філерами і т.д на постійній основі, я не можу приписати всі досягнення цій олійці. Але...як додатковий засіб дуже хороший варіант для зволоження вічно сухих кінчиків за непогану ціну.

P.S. Якщо у вас натуральне нефарбоване волосся, то можливо цієї олійки буде достатньо для хорошого зволоження.

Дякую за увагу!

Argan Fluid від Echosline/ Seliar