Oleksandra

Chanel Les Beiges Eau De Teint

Chanel Les Beiges Eau De Teint
Chanel Les Beiges Eau De Teint

Привіт! Хочу поділитись враженням від тональної основи Chanel Les Beiges Eau De Teint в колірі Medium Light. Я раніше пару разів пробувала тональні креми, але якось не складалось. В цьому році я придбала два - один від Шанель та один від Діор, про який мова піде окремо. Ця тональна основа - дуже легка. Вона на водній основі з пігментами (можна побачити на фото), які при нанесенні розчиняються, перетворюючись на однорідну масу. Можна наносити пензлем (йде в комплекті) або руками. Обидва варіанти гарно, але руками - менше продукту при використанні. Фініш - максимально природній, не матовий, щось типу "своя шкіра, але краще". На обличі не помітна взагалі. Це дуже легка тональна основа, яка не замаскує, але зробить обличчя свіжим та відпочитим. Класний дозатор, який дозволить використати максимум продукту. В мене шкіра не дуже світла і Medium Light підійшов дуже гарно. Думаю, це універсальний відтінок. Єдиний мінус - немає SPF. В мене шкіра схильна до жирності, але я знайшла засіб з SPF, який наношу перед тоном - треба лише дати повністю йому впитатись. Зверху наношу розсипну пудру від Шанель. Цей тон купувала на офіційному сайті Шанель в Німеччині з доставкою форвардинговою компанією в Україну. Моя оцінка 10 з 10.

Chanel Les Beiges Eau De Teint
Chanel Les Beiges Eau De Teint
Chanel Les Beiges Eau De Teint

Засіб підходить для жирного типу шкіри