Олександра

Грибок нігтів або Оніхомікоз, моя історія

Грибок нігтів або Оніхомікоз, моя історія

Проте зараз Оніхомікоз спіткав нашого батька, вже не через накладні нігті чи гель лак :-) робота на деревообробному підприємстві без засобів захисту рук привела спочатку до пожовтіння нігтя а вже згодом ми зрозуміли що маємо справу з грибком.

Сил вмовити "намалювати" нігті довелося прикласти дуже багато. "Я ж суровий мужик, а нігті малюють тільки тільки несурові мужики нетрадиційної орієнтації". Після того як грибок повністю роз'їв ніготь та перекинувся на кутикулу та неодноразової демонстрації що на нігті засоби будуть майже непомітні, ми почали лікувати грибок.

У моїє улюбленої розумної емалі вийшов засіб для боротьби з Оніхомікозом і ми вирішили спробувати.

Все те що люблю в Frenchi - широкий пензлик, як веєр, біла опакова консистенція, яка ледь помітна на нігті.

Безпосередньо з грибком боряться мікрочастинки срібла та бензалконію хлорид,.

Консилером в даному випадку судячи з всьошо є діоксид титану, як бачите по фото жовтого кольору завдяки цьому після нанесення не видно.

Вітамін Е я так розумію Токоферол серед складових є антиоксидантом. Ніготь пішов на поправку вже з третього дня.

Наш спосіб застосування такий: два дні нанесення двічі на день, потім повністю змиваємо, потім на чисті нігті знову наносимоі так два тижні. Після першого змивання вже були видно результати дії препарату

Різкий запах допоки не висохне. Сохне швидко, за 2-3 хвилини.

Грибок нігтів або Оніхомікоз, моя історія