Milans

Масочка для захисту влітку ❤️

Масочка для захисту влітку ❤️

Придбала всю серію Soleil, з іншими позиціями цієї серія я була знайома, але масочку пробую вперше, раніше брала масочку серії лореаль проф, яка теж призначалась для волосся після перебування на сонці, морської водички чи басейну. Була задоволена але її зняли з виробництва, фото додам нижче як вона виглядала . Я ніколи нічого не тримаю на волосах довго, не ходжу з укутанною головою і таке інше. Всі масочки використовую по принципу кондиціонера для волосся, тобто якщо є час то вона може побути 3-5 хвилин поки я зайнята іншими процедурами 🧽, але не більше. 🚿 Саме ці серії вони на перший погляд не відрізняються від інших, але можу запевнити що вони дійсно дуже дбають про пасма, це можливо зрозуміти якщо ви перебуваєте на пляжі, палете сонечком пасма та радієте морю 😂, якщо просто використовувати влітку вона теж гарна проте різницю і іншими вашими улюбленими масками ви не помітите 🤷🏻‍♀️ . Також не забувайте що одна маска не врятує якщо не дбати про стан волосся іншими засобами, спреї, крема і все що вам подобається 🥰 в мене взагалі влітку особливий підхід до таких засобів, по принципу "не знаю який спрей/крем працює краще тому що я їх всі пшикаю/мажу без розбору по черзі " 😂

Масочка для захисту влітку ❤️
Масочка для захисту влітку ❤️
Масочка для захисту влітку ❤️