Alina_Demchenko

Garnier Fructis Superfood: Маска 3 в 1 "Соковитий кавун" для тонкого волосся

Garnier Fructis Superfood: Маска 3 в 1 "Соковитий кавун" для тонкого волосся
Garnier Fructis Superfood: Маска 3 в 1 "Соковитий кавун" для тонкого волосся
Garnier Fructis Superfood: Маска 3 в 1 "Соковитий кавун" для тонкого волосся

Маленький спойлер: вся лінійка для волосся окрум маски - переїхала до моєї мами. Як би мені не подобався аромат - це не мій продукт.

Маску ж я вирішила залишити, бо з'явилась ідея, як приручити на стільки вередливий продукт.

Як говорить бренд , її можно використовувати трьома різними способами:

1) маска

2) кондиціонер

3)незмивашка.

Я спробувала всі три способи. Але давайте спершу про інше.

Дизайн - дуже схожий на лосьон/гель/батер для тіла, тому не рекомендую ставити один біля одного. Склад, як заявляє бренд - натуральний. Але я в тому не дуже розбираюсь.

Пластик аткий же як на лосьоні - дуже м'який і це не дуже зручно, бо дуже деформується( банка дуже важка і що б взяти її сильніше- можно і випустити з рук)

Аромат - яскравий, такий же як у шампуня і кондицонера. Тримається дуже довго.

Як на мене - продукту багато, тому якщо використовувати раз у тиждень, вистачить мабуть на уже довго

Garnier Fructis Superfood: Маска 3 в 1 "Соковитий кавун" для тонкого волосся
Garnier Fructis Superfood: Маска 3 в 1 "Соковитий кавун" для тонкого волосся
Garnier Fructis Superfood: Маска 3 в 1 "Соковитий кавун" для тонкого волосся

На відмінно від кондиціонеру, він жирніший і як на мене - більш економний. Текстура в нього ... творожиста, з якимись комочками. Вона не рідка і не плотненька. Щось дивне.

Але розподіляється на вологому волоссі - досить непогано.

Спосіб класичної маски та спосіб кондиціонеру - має однаковий ефект. Що 2 хвилин що 10 - результат однаковий. Обтяжує волосся, воно швидше брудниться , але приємний аромат, який тримається дуже довго. При тому блиску нема і кінчики неймовірно сухі.

Спосіб незмиваючого засобу - складний. Бо можна зробити як паклю, так і придати блиску волоссю. На багато краще, але недосконало. Хоча волосся виглядає наче з салону, але все ж таки важке і швидше стає брудним.

Спосіб через який я залишила продукт: реверсивне використання / та реверсивне використання з додаванням кокосової олії. Ось тут маска спрацювала добре. Спочатку ноносимо маску ( або кокосову олію, а потім маску) і ходимо десь годину. Потім змиваємо звичайним шампунем без додавання кондиціонеру. Волосся легке, гарно розчісується, так забруднюється як завжди. Навіть після шампуню - залишається приємний аромат кавуна.

З кондиціонером цей спосіб не спрацював - тому собі я залишила тільки маску.