inspirit_inspires

Цією маскою я розплутала перуку, яку не могла приручити роками 😅

Цією маскою я розплутала перуку, яку не могла приручити роками 😅

Цей кусок гарного маркетингу з порожнім складом побував і у мене в руках (так, каюся, хотіла нову баночку 🥺)

По-перше. Ось тут уважно. Дев'ять. ДЕВ'ЯТЬ!!!!!

9/20 інгредієнтів – запашники (це парфум чи маска, ви визначтеся).

Консерванти, емульгатори, стабілізатори – все в наявності 😁

Але я ж не можу бути такою упередженою. Ось те, що там є толкове:

🌾 Гідролізований протеїн пшениці – робить волосся зволоженим, розгладженим і взагалі супер-пупер. Був би, якби не знаходився в кінці складу.

🌰 Олія абрикосових кісточок – добре, але в інтернетах пишуть, що це більше для шкіри корисно, аніж для волосся 🙃

В цілому: бяка. Я би не купила, якби прочитала склад перед покупкою, ще й за такі гроші 🥴

Ой, сестро, то є страшно. В мене є колекція лжеволосся для моїх мейків, але є там найстаріша перука...

Так, руденька 🦊

Вона в мене перша, я не знала як за нею доглядати і дішло до того, що вона дуже спуталася і втратила естетичний вигляд.

Але! Була одна ідея...

Оцей кусок маркетингу я майже витратила, а залишки вирішила пустити, щоб розплутати перуку. І, через Х-годин часу, втомлені руки і повністю мокру мене, перука з 💩 стала 💫

Але, мені здається, що такого ефекту я могла досягти і з іншими масками/кондиціонерами для волосся)))

Є набагато кращі маски не за такі великі гроші, але вибір за тобою 😉

Я довго писала цей пост, тож тицяй на кнопки активності, шукай мене в інших соцмережах та бажаю тобі натхнення ☀️