inspirit_inspires

Golden Rose Vinyl Gloss зможе стати заміною Maybelline Vinyl Gloss? ( ゜o゜)

Golden Rose Vinyl Gloss зможе стати заміною Maybelline Vinyl Gloss? ( ゜o゜)

Мене підкорив цей відтінок, я захотіла замовити одразу два: 5 і 10, але зупинилася на останньому і.. була дуже права, що взяла тільки один цей блиск 😳

Golden Rose Vinyl Gloss зможе стати заміною Maybelline Vinyl Gloss? ( ゜o゜)

Насичена текстура, гарна пігментація, не липне на губах, дуже приємно відчувається ✨️

Абсолютно шикарний 10 відтінок, теплий червоний з просто неймовірним блиским, мені від дуууже подобається, тому роздивляйся поки фотки, але не забудь подивитися наступний розділ, бо там капець 👄

Всі ці шикарні плюси перекриває один ЖИРНЮЩІЙ мінус.

При розмові блиск ось так страшно перебивається на зуби. Ще готовся його їсти при будь-яких обставин, бо він залишається всюди: на бокалі, на їжі, на приборах... 🫣

Сказати, що я розчарована... ні, я в розпачі! Як така краса може бути така фігова в носці! 😭

Тепер дивлюся на неї, як вона припадає пилом в косметичці, і роблю сумний тихий "ехх((((" Носити її просто неможливо, може, це такий відтінок, бо відгуки на неї, в основному, позитивні((

Але нащо зупинятися на поганому, у світі безліч дійсно чудових помад та зачаровуючих блисків! Нагадую, що чудовим аналогом буде та сама стійка помада з вологим ефектом Maybelline Vinyl Ink 💫

Нехай тобі світить сонечко, твої покупки будуть тебе тільки радувати, тицяй на кнопочки та шукай мене і інших соцмережах за цим ніком 🌼