inspirit_inspires

Змова салонів краси проти кучерявих. Чи як я сьогодні в перукарню сходила 🙄

Змова салонів краси проти кучерявих. Чи як я сьогодні в перукарню сходила 🙄

Декілька років я робила собі зачіску з ножицями перед зеркалом і була щаслива. Але захотілося чубчика, і я зрозуміла, що цього не зроблю і почала ходити по салонах краси... Тут і почалося... 🙄

Вже 2 майстра на запитання "Чи вмієте ви стригти кучері?" відповідають: "Та якось розберемося"

Спойлер: не розібралися. Ось так я вийшла і в перший і в другий раз після салону 👆🫡

Вже на етапі миття голови, я відчувала, як майстер явно не знає, як поводитися з кучерями. Як поводитися правильно вже писала тут: https://club.makeup.com.ua/post/19233/

Не говорю, що майстер якийсь поганий, чи винен салон. Ні, просто у людини поки немає таких навичок. Впевнена, пряме волосся вони стрижуть бомбезно 🔥

Кучері – така штука, що з ними потрібно знати, як поводитися. Плюс вже багато-багато років стандарти красивого волосся це про те, щоб воно було ідеально прямим.

Але сьогодні це не так. В мене гадки немає, як можна фен підіймати на нещасні кучері і робити їх прямими для красивого до/після!

Кучері - це не про розтяпство чи косплей на "божевільного вченого", це теж про красу та про різноманітність локонів 💛

Додому я йшла трішки (ок, не трішки) сумною. Основною ідеєю стрижки було приховати сильну округлість обличчя. Але вийшло навпаки 🥲

Йшла з хвостиком і мріяла скоріше повернути впорядкований "безлад" на голові.

1️⃣ Так я йшла до салону

2️⃣ А так я вже вклалася дома. Так, не ідеально. Але прямо видихнула, коли побачила ці кучеряшки)

На місці ще, не вкрали 😁😁😁

Кучері - теж естетично! Агітую трішки розширити стандарти красивого та прийняти себе. Кучерявих людей набагато більше, ніж ви вважаєте! 💛

Шукай мене в інших соцмережах за цим ніком та підписуйся 💫

А поки тримай кучерявих кітиків 🥰