ksnklb

#maybellinenymakeupclub 💄

#maybellinenymakeupclub 💄
#maybellinenymakeupclub 💄
#maybellinenymakeupclub 💄
#maybellinenymakeupclub 💄
#maybellinenymakeupclub 💄

Почну з подяки MakeUp Club за такі круті розіграші та подарунки, вони справді яскраві 😍 Рада можливості тестувати такі стильні засоби для макіяжу від Maybelline🥰

Також із задоволенням читаю дописи інших дівчат, там Ви можете дізнатись про стійкість більше😅

Почну із того, що бокс виглядає стильно та яскраво, стільки відтінків рожевого 😍😍😍

У коробочці 4 помади та туш.

Усе встигла спробувати у тестовому режимі, але кожна помада відмивалась міцеляркою із зусиллями, тому стійкість тут крута. Також кожна помада має приємний солодкий аромат, який не залишається на губах, загалом, відтінки аромату на кожній помаді мають трішки різні варіанти, але вони усі солодкі.

За кожну помаду можна ще додати, що має матовість із глянцевим відблиском, що виправдовує її назву Vinyl.

Нижче додаю свотчі та вигляд на губах 👄

#maybellinenymakeupclub 💄

У кожної помади м'який аплікатор, яким зручно наносити помаду (її перед цим потрібно потрясти). Навіть попри класний аплікатор, мені не вийшло зробити нормальний контур, тому не судіть строго😅 Консистенція помади доволі густа, без згустків, приємно наносити на губи, після нанесення підсихає на губах.

Виглядає на губах гарно, не виділяє недоліків, а навіть приховує їх. Не сушить губи, але краще гарно зволожувати, це ніколи не буде зайвим😉

Я наношу один шар, то у мене волосся до неї не липне, є легке липке відчуття, але на губах помада відчувається комфортно.

Вибачайте за освітлення... 10 відтінок має таку темну оранжевість, але виділяє контур, тому уважно наносити)

15 відтінок більш нюдовий, наноситься легко, можна носити на кожен день.

20 мій особистий фаворит, темніший рожевий. Бачила, що у багатьох віддає фіолетовим.

І 50, наносити його було не легко, адже дуже вже яскравий.

Про цю туш бачила різні відгуки, та мені вона сподобалась. Часто через змивання туші я відмовляюсь малювати вії, адже це не завжди виходить легко. Та цю туш було легко змити, можливо тому і стійкість буде не дуже.

Я наносила лише один шар, профарбувала легко, не зліпила вії.

Туш не надто рідка, не йде згустками, а як просто комфортна туш на кожен день.

На віях відчувається легко, не заважає, немає "лапок павука".

Тому можу сказати, що це просто хороша туш. Хотіла додати зручна, але оскільки флакончик має округлі кути, на стіл його можна лише положити, але це особисто мої незручності.

Для промальовування вій аплікатор хороший, вигнутий, не буде "тикати" в око.