Blondie_rs

Мої топ-5 хотілок: #wishlistmakeupclub

Мої топ-5 хотілок: #wishlistmakeupclub

Привітики! Що ж, декотрі позиції я ще досі по невідомим причинам не замовила. Хоч, з другої сторони, це завжди стимул робити замовлення ще і ще раз 🤣

Що ж, пройдусь коротенько по своїм бажанням, які тут зачаровано чекають моїх приступів шопоголізму:

  1. Новинка від Maybelline - туш Surreal. Курл Баунс мені не сподобалась своєю щіточкою. Але ось власне ця виглядає вже куди краще. Ну і звичайно, побачила я в Інстаграмі, як її рекламує Джиджи... Кинула собі у список покупок 😅
  2. YSL Libre. Такий дивний аромат. Рік назад я ходила нюхати тестери в місцевих магазинах, і була шокована жахливим запахом. Одразу викинула його з усіх можливих списків бажаннь. Але якось дивно сталось, що через рік мої вподобання різко змінились. І я вирішила ще раз його понюхати, пшикнути на руку, поносити. Все... Хочу. Мені це треба.
  3. Шампунчик Garnier уже знатно появлявся в клубі, тож це просто й необхідність. Лиш залишилось докінчити свої літрові запаси інших шампунів, бо вже його не буде куди поставити. Але наступна покупка - однозначно цей.
  4. Маска від Sane проти токсинів. Казали, що як паличка-виручалочка. Наче гарно прибирає локальні запалення, підсушує недоліки та вирівнює тон обличчя. Я заінтригована та обов'язково спробую!
  5. Ну і останнє, найбільш неочікуване й для мене - це консилер від Saem. Також попав до списку покупок через клуб. Цікаво буде спробувати та перевірити його перекриття 😊

Звичайно ж, список бажань куди ширший, і там продукти можуть "лежати" півроку. Але на даний момент власне ці 5 продуктів викликають в мене найбільший інтерес!

Не забувайте мріяти, бо мрії мають властивість здійснюватись ❤️