#wishlistmakeupclub. Вірю в силу мрії.

#wishlistmakeupclub. Вірю в силу мрії.
#wishlistmakeupclub. Вірю в силу мрії.
#wishlistmakeupclub. Вірю в силу мрії.

А вже дуже багато часу мрію про деякі засоби, а деякі просто потрібно вже поновити.

Мої бюті мрії

1.LAMEL Make Up Long Lasting Gel Liner стійкий гелевий олівець для губ.

2.Набір бритв без змінних картриджів "Miss Soleil Colour Collection", 4 шт.

3. Мрія мрій славнозвісний стійкий тональний Estee Lauder Double Wear Stay-in-Place Makeup SPF10.

4.Гель-крем зволожуючий для шкіри довкола очей з антиоксидантами та охолоджуючим еффектом Estee Lauder.

5. Набір помада, туш, та сумочка Pupa Vamp! All In One & Vamp! Lipstick Kit (mascara/9ml + lip/stick/3.5ml + bag/1pcs)

1. Ламель олівець для губ у 411 відтінку червоний та у 404 красиво у нюдовому відтінку. Це щикарний кремової констистенції , стійкий олівець з матовим фінішом. Чудова заміна матовій помаді . Надзвичайно стійкий та приємний м'який на губах. Не сушить шкіру.

2. Набір бритв BIC . Цей набір я вже брала дуже хороші бритви нівчому не гірші за дуже дорогі. Зручна ручка та три леза , ковзає ніжно та не подразнюють шкіру. Зараз дуже хороша ціна за таку кількість.

3. Славнозвісний тональний який обожнюють всі. Спробувати його це моя мрія. Стільки вже за нього сказано. Я дуже дуже його хочу. Скільки я вже передивилась відео у бюті блогерів за нього, ним користуються майже всі мої знайомі, так він щей з СПФ10.

Помади цього бренду в мене вже є якість на найвищому рівні, а тональний то мрія. Бажання бажать.

Ще омріяна мрія це цей кремчик проти зморшок. Мені вже 25+ і мікро зморшки вже з'явились. Гусині лапки вже є і зними необхідно боротись. Чула дуже багато відгуків що Estee lauder це одині з найкращих засобів у боротьбі проти зморшок.

А ще дуже хочеться набір мініатюр від Естелаудер щоб побільше спробувати їх продуктів та розказати про них дівчатам.

Цей набір від Пупи дуже давно в мене в віш листі. Ніколи не тестувала цю косметику, а дуже хочеться. Набір має дуже красивий дизайн що покорив моє ❤️ серденько.