Lily♥️

ТОП-5 засобів з мого wishlist’а

ТОП-5 засобів з мого wishlist’а
  • Журавлинна відлущувальна маска Cosmedix Pure Enzymes Cranberry Exfoliating Mask

Дуже багато позитивних відгуків від дівчат і особливо косметологи радять, для сяючої шкіри( а у мене тут пунктик) Тому неодмінно хочу спробувати! Взагалі бренд Cosmedix мені дуже цікавий, це американська косметика, поки у вішлисті) Але сподіваюсь скоро придбаю 🫶

  • Тональний флюїд-тінт для обличчя Chanel Les Beiges Eau De Teint

Знаю , що він неймовірно красиво лягає на шкірі, для літа саме те! Це ніби твоя шкіра, але більш підсвічена! Хочу 😍💔

  • Сіль скраб Collistar Talasso-Scrub Anti-Acqua

Про цей сольовий скраб не чув мабуть тільки лінивий, але у мене його ще так і не було. Знаю, що результат дієвий. Тому також у моєму списку бажань.💛

  • Олія для душу "Мигдаль" Panier Des Sens Soothing Almond Shower Oil

Давно хочу познайомитися з цим брендом, знаю що в них чудові засоби, а почати хочу з цієї олійки для душу, кажуть, що аромат неймовірний! Поки вішліст)💔

  • Відновлювальна і захисна помада для губ Rilastil Xerolact Stick Labbra Riparatore

Почула від Aliona Fedyk що її рекомендують зіркові візажисти, і що справді класний продукт, я завжди в пошуку гарного бальзаму для губ, ну як тут не захочеш😉😅

ТОП-5 засобів з мого wishlist’а