Вікторія М🌹

ТОП-5 засобів з my wishlist #wishlistmakeupclub

ТОП-5 засобів з my wishlist #wishlistmakeupclub
  1. LAMEL Make Up Eyeshadow 16 Shades Of Brown Palette - ідеальна палетка для нюдових та блискучих вечірніх мейкапів, універсальні кольори, які чудово будуть міксуватися один з одним Спрей для оживлення локонів Anwen - чудовий склад, як і в кожному засобі цього бренду. Зараз тестую крем для волосся цього бренду, і вже хочеться поповнити колекціюHeimish All Clean Balm Blister- очищуючий бальзам для зняття макіяжу, ніколи не пробувала такі консистенції як щербет, але дуже хочу, багато дівчат рекомендували, знаю що має класснСпрей для оживлення локонів Anwen - чудовий склад, як і в кожному засобі цього бренду. Зараз тестую крем для волосся цього бренду, і вже хочеться поповнити колекціюHeimish All Clean Balm Blister- очищуючий бальзам для зняття макіяжу, ніколи не пробувала такі консистенції як щербет, але дуже хочу, багато дівчат рекомендували, знаю що має классный запах і економний у використанні Heimish All Clean
  2. Спрей для оживлення локонів Anwen - чудовий склад, як і в кожному засобі цього бренду. Зараз тестую крем для волосся цього бренду, і вже хочеться поповнити колекцію
  3. Heimish All Clean Balm Blister- очищуючий бальзам для зняття макіяжу, ніколи не пробувала такі консистенції як щербет, але дуже хочу, багато дівчат рекомендували, знаю що має классный запах і економний у використанні
  4. Weleda Belebendes Haar-Tonikum тонік, який стимулює ріст волосся. Часто в соц. мережах користуються засобами для росту саме з розмарином, відгуки тільки позитивні і у дівчат дійсно починає рости волосся
  5. Moschino Toy 2-парфумована вода. В одному з магазинів спробувала тестер, аромат дуже сподобався, він прям мій, солодкий, але не дуже, тримався на одязі та тілі цілий день
ТОП-5 засобів з my wishlist #wishlistmakeupclub
ТОП-5 засобів з my wishlist #wishlistmakeupclub