Вікторія М🌹

ВІТАМІН С та АЗЕЛАЇНОВА КИСЛОТА від MyIDi

ВІТАМІН С та АЗЕЛАЇНОВА КИСЛОТА від MyIDi

Вітамін С та азелаїнова кислота - це компоненти, які моя шкіра дуже полюбляє і потребує
Коли баночки від одного бренду закінчуються, хоч вони і сподобались, жіноча вдача вимагає спробувати щось нове, адже життя лише одне😅


Мій вибір був на користь українського бренду MyIDi, який давно був у списку бажань та й багато хороших відгуків від наших дівчаток зробили свою справу 💗


Проте, на жаль, враження мої не надзвичайно позитивні

ВІТАМІН С та АЗЕЛАЇНОВА КИСЛОТА від MyIDi
ВІТАМІН С та АЗЕЛАЇНОВА КИСЛОТА від MyIDi

Склад: Hammamelis Flower Water, Sophora Japonica Extract, Azelaic Acid, Inulin, Hypericum Perforatum Extract, Sambucus Nigra (Elder) Extract, Ethylhexyl Olivate, Sodium Acrylates Copolymer, Polyglyceryl-4 Olivate, Helichrysum Italicum Extract, Castanea Sativa Extract, Sodium Hyaluronate, Esculin, Rutin, Hydrolized beta-glucan, Sorbitan Caprylate, Propanediol, Benzoic Acid, Е163.

Дуже підкупив чудовий склад, який починається навіть не з звичайної води!

Та головна героїня тут була азелаїнова к- та

Сироватка зеленого кольору, гелеподібної текстури з легеньким трав'янистим ароматом

Наноситься на обличчя тоненьким шаром, трошки освіжає, зволожує, не пече і не викликає неприємних відчуттів

Користувалась лише ввечері і закривала її кремом Biono

Зранку мала зволожену шкіру, чисті пори, млинця на обличчі не було

Знову ж таки склад вразив мене своїми компонентами, а таж тим, що сумарна активність вітаміну С в перерахунку на аскорбат 30% (як стверджує виробник)

Склад: Aqua, Spanish Sage (Salvia Hispanica) Seeds Oil, Ferulic Acid, Ascorbic Acid 2-Glucoside, Bisabolol, Centella (Hydrocotyle asiatica) CO2 Extract, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Thiamine, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Ethylhexyl Olivate, Sodium Acrylates Copolymer, Polyglyceryl-4 Olivate, Citric Acid, Sorbitan Caprylate, Propanediol, Benzoic Acid

Тут і олія чіа, ферулова, бензойна кислоти, AA2G (інноваційна форма вітаміну С), бісаболол, СО2, екстракт центели азіатської, D-пантенол, токоферол ацетат, ретинол пальмітат, тіамін, натрій аскорбіл фосфат, тетрагексадециласкорбат (жиророзчинна форма вітаміну С)

Текстура сироватки схожа на кремову, проте легенька, світло-персикового кольору

Моїй комбінованій шкірі підійшов такий формат, відчуття при нанесенні приємні, ніякого переобтяження шкіри не відчувалося, пори не забивалися, поглиналась сироватка легко і швидко

Коли зверху закривала її кремом Biono, то також все було добре, жирним та сильно блискучим обличчя не було, а було трошки сяйва

Вранці закривала кремом з SPF50

Мені не подобається, коли я не бачу скільки продукту залишилося в тарі з продуктом, неможливо спланувати подальший догляд, незрозуміло коли купляти заміну

Та й коли продукти закінчилися, їх неможливо повністю довикористовувати через такі тари з помпами

Однозначно ➖

Я казала, що моя шкіра гарно сприйняла та відреагувала на обидві сироватки, але якоїсь очевидної дії від них я не помітила

З задачею висвітлення пігментних плям, вирівнення тону та рельєфу обличчя, зменшення слідів пост-акне, зменшення запалень (тут зовсім трошки) вони не справились

Вони мені були просто додатковим зволоженням (вітамінна сироватка більше)

Можливо це дуже лагідні та слабкі продукти для моєї шкіри, може бути справа в сировині, та поки що українські активи мені не хочеться знову купляти

Це вагомий мінус цих сироваток, та про бренд я не спішу судити лише по ним

Також, можливо, через те що консистенція в них не рідка, вони швидко закінчилися, тому ➖

➕ Гарне зволоження

➕ Комфортні відчуття

➕ Підсилення дії крему

➕ Ціна

➕ Склад

➕ Не нашкодили шкірі та не зробили гірше

В мене ще є пінка від MyIDi, якою я планую користуватись, коли закінчу свою теперішню

Після пінки буде вирішальний момент для мене і бренду MyIDi, чи підемо далі разом, або назавжди попрощаємось

💗А ви мали досвід користування брендом MyIDi, які у вас були враження?💗