Вікторія М🌹

Завдання - обрати пінку/гель для вмивання

Завдання - обрати пінку/гель для вмивання

Вже досить довго користуюсь корейською пінкою для вмивання Heimish

Я задумалась, а яку б вмивалку я б купила наступною, бо Heimish хоч і подобається і я залюбки колись би повторила її, але хочеться чогось нового і щоб вам розповісти)

Я почала шукати збережені пінки в списку бажань, чогось же я зберігала деякі

Долиставши майже до кінця мене вразило те, як зиінились мої вподобання та пріоритети при виборі доглядової косметики

Там вкінці я знайшла багато популярних засобів, які радили блогери, які були на слуху та просто пінки від непоганих і відомих брендів

Майже жодну з них я б не купила зараз

Цікаво чому?

Все через компоненти, які містять ці вмивачки і від використання яких я усвідомлено відмовилась

🫧Sodium Laureth Sulfate /Sodium Lauryl Sulfate

Агресивні компоненти, які аж занадто очищують шкіру обличчя

Sodium Laureth Sulfate

Поверхнево-активна речовина (ПАР)/ Емульгатори/ Піноутворювачі/ Сульфати

Лаурилсульфат натрію є аніонною поверхнево-активною речовиною, яка зазвичай використовується в косметиці. Як емульгатор лаурилсульфат натрію допомагає стабілізувати та загущати розчини з компонентами різної розчинності. Це дозволяє продуктам отримувати більш однорідну текстуру для легкого та гладкого нанесення.

Sodium Lauryl Sulfate

Поверхнево-активна речовина (ПАР) Аніонне ПАР отримують сульфатуванням аліфатичних спиртів на основі натуральної або синтетичної сировини. Добре розчиняється у воді, практично не розчиняється у неполярних органічних розчинниках. Має сильно виражену миючу і піноутворювальну здатність

Майже всі продукти для вмивання La Roche-Posay містять ці складники

🫧Калій гідроксид - Potassium Hydroxide + жирні кислоти - Myristic Acid, Lauric Acid, Palmitic Acid, Stearic Acid..

Якщо бачите в складі комбінацію калію гідроксиду і жирних кислот, то знайте, що це засіб на мильній основі

Багато відомих брендів мають в своєму асортименті подібні засоби

Наприклад :

Cosrx Salicylic Acid Daily Gentle Cleanser

Dr.Ceuracle Pro Balance Creamy Cleansing Foam

A'pieu Deep Clean Foam Cleanser

Etude House Baking Powder Pore Cleansing Foam

Missha Super Aqua Ultra Hyalron Cleansing Foam

Pyunkang Yul Cleansing Foam

Навіть інша пінка того самого бренду Heimish має мильну основу в складі: Water, Glycerin, Stearic Acid, Myristic Acid, PEG-32, Potassium Hydroxide, Lauric Acid, Bentonite, Potassium Cocoate, Butylene Glycol, Cocamidopropyl Betaine, Potassium Cocoyl Glycinate, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Kaolin і тд.

Це стосується навіть жирної шкіри, яку так хочеться добряче очистити

Очищення до скрипу лише напочатку дає відчуття свіжості, проте якщо використовувати агресивний засіб на постійній основі це може призвести до:

-порушення захисного барʼєру шкіри

-запалень

-подразнень

-ще більшого вироблення шкірного сала

Мало того, що такі засоби безглузді, вони можуть ще й нашкодити

Dr. Jart+ Dermaclear Micro Foam Mousse

Estee Lauder Perfectly Clean Multi-Action Foam Cleanser Purifying Mask

A'Pieu Madecassoside Cleansing Foam

Tony Moly Clean Dew Aloe Foam Cleanser

Secret Key Lemon Sparkling Cleansing Foam

Fraijour Original Herb Wormwood Cleansing Foam

FarmStay Cica Farm Nature Solution Cleansing Foam

FarmStay Collagen Pure Cleansing Foam

Esfolio Pure Skin Milk Cleansing Foam

Benton Deep Green Tea Cleansing Foam

Eyenlip Ceramide Cica Cleansing Foam

Тож бажаю вам не вестися на рекламу та рекомендації в тік-тоці, як я раніше, і не купувати дорогі і непотрібні продукти🌹