ksnklb

Втримати баланс

Втримати баланс

Користуюсь цим тоніком вже більше місяця, тому час розповісти про нього.

Втримати баланс

Баночка виконана у стилі бренду Mermade, об'єм 150ml. У аналогічні баночки також залито кондиціонер та термозахист, відрізняється лише колір шрифту, назви та ковпачок. Оскільки засоби для волосся та обличчя у мене стоять окремо, то переплутати шансів немає.
Дозатор справний, розпилює дрібно.
Закривається звичайною прозорою кришечкою.
А тепер поговоримо про дозатор, бо мене цікавить цей момент. Коли лише побачила такий формат тоніка, то подумала, що це ну дуууже зручно, адже розпилила і все. Та тут є момент, який полягає у тому, що потрібно уникати контакту з очима. Тобто так красиво, як в рекламі розпилити не вийде. Тому я розпилюю його зблизька на чоло та на щоки, а тоді розприділяю руками по обличчю.
Так, це такий цікавий "моментик". Але при цьому розхід виходить просто мінімальний, адже засіб потрапляє лише на обличчя.
Ну або можна просто побризкати на спонж і нанести за допомогою нього.

Сама консистенція як водичка, прозора, при розпризкуванні трохи піниться.
Спочатку я відчувала яскраво виражений аромат ісландського моху, ну тобто аромат дуже був схожий на аромат льодяників для горла.
З часом або мій ніс звик до нього і я вже не відчуваю нічого, або він вже стих і я вже не відчуваю аромату при нанесенні.

Одразу після нанесення тонік залишається вологим шаром на обличчі, за кілька хвилин він вбирається, чим зволожує та тонізує шкіру. Якщо на обличчі є пошкодженні ділянки, може трішки пекти.

Оскільки тонік це лише допоміжний етап у догляді, то від нього очікується додаткове зволоження, тонізація, відчуття свіжості. Ці функції він виконує.
За час використання не було негативних чи алергічних реакцій. Якщо тонік потрапляє в очі чи в зону навколо очей, то я негайно там промиваю.

Загалом склад нормальний. З цікавого, тут багато компонентів, які спрямовані саме на заспокоєння шкіри. Можливо, такий ефект справді є, просто його важко помітити, коли тонік працює не сам. Цілком ймовірно, що у комплексі він також виконує цю роль.

Aqua – вода.
Polysorbate 20 – емульгатор.
Hydroxyethyl Urea – похідне сечовини, зволожуюча добавка.
Panthenol – пантенол, ефективно заспокоює.
Propylene Glycol – розчинник, зволожувач.
Aloe Barbadensis Leaf Juice – сік листя алое, має зволожуючі властивості.
Chamomilla Recutita Flower Extract – екстракт аптечної ромашки, має протимікробні властивості.
Cetraria Islandica Extract – екстракт ісландського моху, має антиоксидантні властивості.
Allantoin – алантоїн, має заспокійливі властивості.
Ethylhexylglycerin – безпечний консервант.
Parfum – ароматизатор.
Glycerin – зволожувач.
Glycolic Acid – гліколева кислота, ексфоліант.
Sucrose – цукроза, має заспокійливі та зволожуючі властивості.
Phenoxyethanol – консервант.
Alcohol – алкоголь, розчинник, має протимікробні властивості.
Sodium Benzoate – безпечний консервант.
Limonene – ароматизатор.
Linalool – ароматизатор.