Mermade

Новинка від Mermade з Centella & Kombucha Extracts

Новинка від Mermade з Centella & Kombucha Extracts

Чутлива шкіра потребує особливого догляду та ніжності. Подразнення, почервоніння та відчуття дискомфорту можуть стати великими проблемами для тих, хто стикається з такими проблемами. Щоб знайти ефективний засіб для заспокоєння шкіри та зменшення подразнень, ми розробили спеціальну заспокійливу сироватку, яка має унікальні властивості та склад, спрямований на подолання проблем шкіри.

Наша сироватка створена з урахуванням потреб найбільш чутливої шкіри. Її легка емульсійна текстура забезпечує ніжне та приємне відчуття під час нанесення, а високоефективні активні компоненти допоможуть впоратися з подразненнями та почервоніннями.

  • Екстракт центелли азіатської відомий своїми протизапальними властивостями, він допомагає зменшити прояви запалень та заспокоїти подразнену шкіру.
  • Екстракт комбучі (чайного гриба) насичений амінокислотами та ферментами, він має чудові антиоксидантні властивості, які захищають шкіру від впливу вільних радикалів та запобігають проявам старіння.
  • Екстракт ромашки лікарської заспокоює шкіру, зменшує прояви почервоніння та відновлює її еластичність.

Ми розробили цю заспокійливу сироватку з любов'ю до вашої шкіри. Вона не містить мінеральної олії та силіконів, що робить її ідеальним вибором для тих, хто піклується про своє здоров'я та красу шкіри. Насолоджуйтесь приємним травʼянистим ароматом та відчуйте, як ваша шкіра стає більш здоровою та гладенькою на дотик!

Рекомендації від Mermade

  1. Очистіть шкіру. Видаліть забруднення та макіяж за допомогою м'якого очищувача, щоб забезпечити максимальний ефект від сироватки.
  2. Відновіть pH-баланс. Тонік-міст допомагає завершити процес очищення шкіри, видаляючи залишки забруднень. Він допомагає відновити pH-баланс шкіри, звузити пори та підготувати шкіру до нанесення сироватки.
  3. Нанесіть та рівномірно розподіліть. Дбайливо розподіліть сироватку по обличчю та шиї, роблячи легкі масажні рухи. Уникайте різких та грубих рухів, особливо якщо ваша шкіра чутлива. Щоб максимізувати поглиблення сироватки в шкіру та підвищити ефективність масажу, використовуйте нефритовий або кварцевий ролер.
  4. Застосовуйте вранці та ввечері. Для досягнення оптимальних результатів, використовуйте сироватку як вранці, так і ввечері перед сном. Це допоможе вашій шкірі відновитися та заспокоїтися протягом усього дня та ночі.
  5. Завершіть зволоженням. Після нанесення сироватки, не забудьте використати зволожуючий крем, щоб закріпити зволожуючий ефект та підвищити захист вашої шкіри.

Дотримуючись цих рекомендацій, ви отримаєте максимум користі від заспокійливої сироватки для обличчя.