ДАРÍЯ КÓВАЧ

КОЛЕКЦІЯ ВЕСНА-ЛІТО 2024

КОЛЕКЦІЯ ВЕСНА-ЛІТО 2024

Привіт, красунечки ♥️

Захотілось мені поділитись своєю косметикою і сформованим доглядом. Про всі засоби, що запали в душу і активно працюють зі мною в тандемі

Про все я вже писала на сторінці більш детально, тому ласкаво прошу (і якщо ви досі не підписані, я засмучена цим фактом)

А сьогодні коротко про головне, чому ж вони?

Сформовані засоби, що сміливо беру з собою в літо.

  1. Пілінг CP-1. Ретельно очищує шкіру голови, освіжає і влітку дає приємний холод, та довший час чистого волосся, попри спеку. Зручний носик для дозування, та стильне упакування. Ціна середня і доступна
  2. Шампунь Dott. Він безсульфатний але гарно очищує та піниться, зізнаюсь, мені потрібен був час щоб його зрозуміти до кінця. Тому що спершу він мені сподобався, потім відбулась перерва на сульфатні, а після них я знов почала користуватись цим і вже не подобався ефект. Та варто було помити 3-4 рази, як волосся я не впізнала. Все ж треба був час відвикнути і змити всі сульфати і силікони, щоб насолодитися справді класним шампунем, з нереальним ароматом. Тільки подивіться на цю естетику 🤌🏻
  3. Маска BeBio,цю крихітку я повторюватиму знов і знов. Волосся мені дякує щодня, адже маска дуже жирна і гарно насичує моє волосся. Має ледь вловимий приємний аромат та ніжну текстуру, яка тане в руках від тепла та гарно розподіляється по довжині
  4. Спрей кондиціонер Mermade. Тут можна нічого не коментувати, волосся красиве, мʼяке, легко розчісується, просто знахідка
  1. Гель для вмивання Byphasse. Я ніколи не повторюю засоби для вмивання і постійно тестую нові. Та цей засіб мені не хочеться швидше закінчити адже він гарно очищує шкіру, не стягує і не викликав жодної реакції.
  2. Ензимна пудра Marie Fresh, продукт,який зацінив навіть чоловік. Тому повторю ще не раз обовʼязково. Моя шкіра ідеально очищується завдяки пудрі
  3. Пілінг-скатка Nextbeau. Ще один чудовий продукт, що робить мою шкіру ідеально чистою та доглянутою. Смішна ціна і крута дія
  4. Тонер Tenzero. Засіб, що не тільки зволожує і робить шкіру сяючою, а і бореться з втомою і висипаннями. Чудовий, буду брати ще
  5. Тонік Natureal. Закохалась в нього, адже він тримає мою шкіру в ідеальному стані. Моя ранкова рутина без нього неможлива. Пробуджує шкіру, насичує і підсвічує
  6. Сироватка Mermade з комбучею і центелою. Я забула про комедони і висипання, моє обличчя бездоганне. І якщо у мене все ж на початку використання хотів зʼявитись якийсь зрадник, «сироватка на ніч» не давала шансів навіть проявити себе, він зникав одразу. Тому придбаю ще
  7. Сироватка Mixtura. Шкіра обличчя підтягнута, сяюча і зволожена. Одне задоволення наносити на себе зранку цю сироватку і кайфувати
  8. Олійка під очі, там треба просто бачити ефект, як синці і набряки зникають за хвилину. Чудовий засіб я придбаю ще
  9. Тонер Needly. На який я скаржилась, а виявилось, що зрадник не він. Хоч і має в складі силікон, та шкоду не приносить. Ми з ним товаришуємо і я насолоджуюсь використанням. Зволожує, покращує стан моєї шкіри
  10. Бальзам для губ, що лікує, а не просто гарно виблискує на губах. Про нього мій крайній допис, просто загляніть, що він зробив з моїми губами за ніч 🙈 Куплю ще і ще

Взагалі всі разом ці засоби роблять щось неймовірне, я насолоджусь станом своєї шкіри і не можу повірити, що жити без комедонів і раптових висипань можливо

Тут все коротко і чітко. В літо я забираю всю косметику Bless. Весна подарувала мені купу емоцій завдяки їм, тому я продовжую тішитись щодня легкому макіяжу, бо малюватись цією косметикою просто одне задоволення, лягає ідеально, не займає купу часу, а ніби малює все сама за мене

  1. BB крем. На зиму я візьму світліший тон. І буду брати постійно цей кремчик, адже він просто має шикарний фініш і ідеально лягає на обличчя. Мій улюбленець
  2. Консилер 3в1. Інколи я використовую як тональний засіб, але в основному як консилер. Також буду купувати на постійній основі, затьмарив всі консилери світу
  3. Гель для брів, рідке мило, рідкий віск. Називайте як хочете, але брови у мене завжди гарні завдяки цьому гелю
  4. А от тінтуюча туш завжди приходить на допомогу для яскравих макіяжів, чи коли хочеться постояти біля дзеркала довше, нанести щось більше.
  5. Палетка з хайлайтером та контуром. Чи був хоч один день, щоб я не скористалась нею? Не було!
  6. Рідкі тіні. Я обрала їх на один з найважливіших днів в житті, на мої перші хрестини. І вони протримались увесь день не підвівши мене
  7. Олівчик для очей в шоколадному відтінку, який щодня красується на моїх очах. Рука тягнеться тільки до нього
  8. Ну і головний вибір нанесення-це пензлики, прекрасної якості за смішну ціну та спонжик, мого улюбленого кольору

Такий величезний (або дуже скромний, як для кого) набір засобів я підібрала для себе і заберу в літо.

Найуважніші помітять відсутність дечого

А саме spf крему) Його я придбаю згодом, поки я користуюсь залишками своїх кремчиків. Але в планах взяти спф від Mixtura. Він мені запав в душу, тож неподібно опиниться в моїй рутині

Що з засобів маєте ви, та що хотіли б спробувати?)

Обіймаю💌