inspirit_inspires

#wishlistmakeupclub мрії, які вже давно хочуть воплотитися в реальність 🌼

#wishlistmakeupclub мрії, які вже давно хочуть воплотитися в реальність 🌼

Я усвідомлено відношуся до покупок і купляю те, що дійсно хочеться. В корзині в мене продукти можуть лежати роками, поки я не вирішу їх купити 😅😅😅

#wishlistmakeupclub мрії, які вже давно хочуть воплотитися в реальність 🌼

Ось ця зараза мені не тільки в мейкапі попадається, а ще і в інстаграм постійно вискакує 😁

Знаю, що у Мейбелін сильна сторона - помади, а цю новинку дуже хочеться спробувати, особливо 10 відтінок 🔥

Але знов, не дуже комфортна ціна 😅

З цією маркою я мало знайома, але хочеться спробувати українські бренди. Думаю, що саме цей набір гарно мене з нею познайомить 🥰

І саме вона в мене лежить в корзині декілька місяців, чекає, поки всі інші сировотки та тонери закінчаться/набриднуть 😅

Ось це крута штука, яку мені дуже хочеться спробувати 🤤

В мене чутлива і суха шкіра, я ще й малююся всякими гримами, то ця сировотка, думаю, буде спасінням)

Ще й за цю приємну ціну 😊

Йолки-палки, це кохання з першого погляду 👀

В моїй колекції палеток вона буде займати особливе місце, між моєю улюбленою So dope и ВВ 42 Matte 🔥

В списку бажань вона ще з самого початку мого користування мейкапом))

Я просто дуже люблю саме гелеві маски, бо вважаю їх найкомфортнішими, саме за цією спостерігаю довго.

Чекала, коли буде знижка, і я її зможу купити не за 500 гривень, але дочекалася до того, що вона подорожчала до 700 грн 🤣

Дякую за увагу, не забудь підписатися на мене та шукати в інших соцмережах за цим ніком 💛