Nadine Denisuk

#wishlistmakeupclub

#wishlistmakeupclub

Сьогодні поділюся кількома продуктами з моїх побажань. Насправді, деякі я збираюся прикупити, коли буде така нагода. Сюди виходить як доглядова косметика, так і декоративна, є нові бренди, яких я не тестила.

Серед доглядових мене зацікавила німецька органічна серія Hej organic. Незвичайно, що вона зроблена на основі екстракту опунції. Тим більше, що у мене є невелика колекція сукулентів і кактусів, серед них є опунція і це стало мені досить цікаво. 😏 Як я дізналася, склад натуральний, продається наборами travel або ж по одному засобу.

І ще в черговий раз хочу оновити свої засоби для макіяжу. Цього разу зупинилась на італійському бренді - Puro bio, також з натуральними складниками. Там представлені помади, туші, пудри, хайлайтери, олівці різного призначення - для губ, очей, консилери та інші. Коли буде нагода, прикуплю кілька. 🤗

Про засоби цієї фірми читала вже багато гарних відгуків, тому також планую спробувати якісь засоби. Так як зараз квітнули іриси, тож крем з екстрактом цієїх квітки видається дуже привабливим! 🌷