Анна-Марія

#wishlistmakeupclub Мій вішліст продуктів які дуже хочу спробувати

#wishlistmakeupclub Мій вішліст продуктів які дуже хочу спробувати

Мій Wishlist

Чула неоднорозово багато хороших відгуків про цей bb. Так як маю проблемну шкіру цей варіант буде дуже крутим (особливо в літню пору року) для моєї шкіри адже він не камедогенний, має гарне легке покриття і це саме те що я давно шукаю після курсу системних ретиноїдів, щоб шкіра виглядала свіжо з легким покриттям.

Давненько вже додала цей засіб собі у вішліст, побачила його на просторах інтернету і відгуки вражають. Розгладжує пористе волосся, розпутує волосся, надає здорового блиску та м'якості😍 Дуже хочу спробувати для свого пористого волосся цей флюїд.

Ох, ця моя вічна проблема з випадінням волосся. Хочу спробувати але трішки кусається ціна, поки що у вішлисті, чекають коли їх придбаю) Багато трихологів рекомендують ці ампули і відгуки теж чула багато хороших. Мрію спробувати ці ампули

Підкупив хороший склад продукту, хороші відгуки та великий об'єм. Так як я кожного дня мию голову, довжина страждає від цього і потрібно мати хороший щоденний догляд для волосся щоб воно було блискуче, мягке та здорове❤

Не бачила ні одного поганого відгуку на цей засіб, мрію теж спробувати та дати свій відгук про нього. Те що треба для шкіри голови при сильному випадінні волосся

Ох, коли побачила цей відтінок на відео у соцмеражах зрозуміла що просто закохалася в цей відтінок. Нууу дуже припав мені до душі💋