Pilirina 💛💙

А феї ще існують? #wishlistmakeupclub 🧚‍♀️

А феї ще існують? #wishlistmakeupclub 🧚‍♀️

А феї ще існують? #wishlistmakeupclub 🧚‍♀️

Віш-лист складається з речей, без яких можна, в принципі, прожити, але хотілося б їх. Часто гроші йдуть зараз не на свої бажання. Бюджет врізається, як і у всіх. Гроші, які чогось вартували до війни - обезцінені. У мене є мрія, як і у всіх, але про неї не скажу, бо не збудеться 😳 (або заблочать).

Пишу перші п’ять категорій з того, що реально хотілося б взяти, але, на першому плані стоять то овочі, то оплата за комунальні, то донати, босоніжки меншому, оплата за універ старшому сину і поїхали….Йохуууу! Все, як і у багатьох! Знайомо? 😂

Багато цікавих відгуків по догляду за пористим блондом. А я ще та левиця. 🦁Звичайно, хотілося б взяти, але ціна стопить. Весь час думаю, що не на часі витрачати штуку на гриву. 🤦‍♀️

Настільки відомо, її знімають з продажу у цьому році , а я влітку її обожнюю. Завжди купувала її в Duty Free перед вильотами у теплі країни. Ностальжі. Хочу відро. Запастися на роки. Можна і два відра. На всяк випадок.

Натхнення і віртуальна любов до цієї марки передалося через дописи Anna_feerie. Закохалася через екран в цей бренд. Тепер просто хочу. Буває ж так?❤️

Просто крутий спрей для волосся, який пробувала неодноразово і він не конкурує ні з чим у цій ціновій категорії - класно розплутує моє пористе волосся, неймовірно пахне і зволожує. Хохохо👍

Раз спробувавши цю косметику, моє внутрішнє я від неї не відмовиться 😳 Склад, упаковка, сам підхід до бренду..Обожнюю все у цій ТМ. Взагалі, хочу скупити тут все, але зараз потрібен саме крем під очі.

Можу продовжити далі свій віш… Він дуууже довгий. Написала реально перші категорії хочунів по свожму бюджету.

Але який сенс?

Це ж моі хотілки 🙈

У діда Мороза давно не вірю! 😂 А зуб феї за подарунок не віддам - потім якось дорого буде коштувати мені ця зубна фея 🧚‍♀️🤦‍♀️

Добра нам всім, Перемоги, бажань і мрій! ❤️