wowmom

#maybellinenymakeupclub

#maybellinenymakeupclub

Привіт, красуні!

Я не можу вам описати, наскільки же я рада, що вінілові помади від Мейбелін тепер офіційно з'явилися в Україні.

Вперше, я їх спробувала ще в зимку, коли замовляла зі складу ЄС, і з тих пір, використовую їх майже щодня. Теперь можна просто прийти в будь-який магазин, і обрати спободобавшийся колір. Або замовити на улюбленому Мейкапі:-)

Я вже писала детальний відгук про них, а прочитати всі мої "ахі і охі" можна у дописі:

https://club.makeup.com.ua/post/8978/

Там я детально розповіла про якість помади, про поведінку, і про віддінки 20 Coy та 35 Cheeky.

Звичайно я зраділа, коли потрапила до списку тих, кто зможе протестувати нові для себе кольори, і як приємний бонус - у боксі була туш.

Ми ж та з вами знаємо, що тушей багато не буває.

Сьогодні більш детально розповім саме про туш, і покажу як виглядає помада на губах, та у повному образі.

Що ж, поїхали!

#maybellinenymakeupclub

Перше, на що звертаєш увагу, коли отримуєш туш, це на її розмір - вона ж здоровезна! Дизайн зовсім не звичний, і в принципі, не одразу зрозуміло, що це таке.

Та виглядає прикольно, мені подобається.

Що найголовніше у туші?

Правильно! Щіточка!

І тут я одразу зрозуміла, що ми з нею не потоваришуємо.

По-перше, вона дуже велика. Це той рідкий випадок, коли великий розмір може зіпсувати настрій:(

По-друге, я люблю силіконові щітки, а тут звичайний йоршик, ще й вигнутої форми.

Третє, формула туші - вона досить суховата, і тому дуже тоненько лягає на вії.

Нашаровуванню практично не піддається.

На очах виглядає досить скромно, без драми. Може на кожен день це і норм, але я люблю, щоб вії було видно за кілометр.

Маю надію, що з часом вона розфарбується, а поки що оцінка 3-.

Головне, що вона не осипається, та змивається теплою водою чулочками.

У боксі було 4 віддінки: 10 Lippy, 15 Peachy, 20 Coy, 50 Wicked.

Про віддінок 20 Coy я вже писала, але, що дивно, з часом помада стала світліша, ніж була до.

Перед фарбуванням, я завжди її струшувала, щоб пігмент перемішався з блискучою частиною, але все одно це не врятувало ситуацію. Я не можу сказати, що це погано, просто це така особливість помади, про яку ви маєте знати.

Перше фото, це те, як помада виглядала, коли була "свіжою", третє фото - зараз. Віддінок став більш спокійним та напівпрозорим.

Це рожева холодна помада, яка на деяких дівчатах буде виглядати майже фіолетовою, але колір дуже гарний, і я рекомендую до нього придивитися.

Теплий персиковий нюд. Дуже переживала, що буде занадто рудим, але ні - колір спокійний, освіжаючий. Схожий на 35 Cheeky, але той більш коричневий.

Обидва віддінки обов'язково повторю.

Красивезний бордово-коричневий колір, який неможливо правильно описати. Його важко назвати нюдовим, але і яскравим його не назвеш.

Хтось писав, що це ідеальний осінній віддінок, і з цим згодна на 100%. Вже бачу, як він круто впишеться в золотисто-коричневий макіяж. Треба таке "забабахати":-

І, звичайно, зірка цього боксу - нереальний, соковитий червоний, який має холодний підтон та візуально вибілює зуби.

Правильний червоний і соковитий - з ним ви будете виглядати, як голівудська зірка.

Єдине що, перед нанесенням чорвоної помади, тон обличчя повинен бути ідеально рівним, очі підкреслені максимально акуратно, і тоді ваш образ буде не перевершеним.

І ще раз хочу подякувати, за можливість протестувати помади та туш, за класні конкурси, і за можливість ділитися своїми враженнями про улюблену косметику.

Цьом!😘