wowmom

Мої косметичні плани на наступні пару місяців #wishlistmakeupclub

Мої косметичні плани на наступні пару місяців #wishlistmakeupclub

Привіт, красуні!

Я довго думала, про що мені писати цей допис, адже я хочу все і побільше, але вирішила не забігати далеко вперед, і глобальні "хотілки" залишити на потім.

У мойому віш-лісті будуть ті засоби, які я планую придбати найближчим часом, і ось чому.

Я скажу чесно, що я не фанатка люксу. В мене є пару екземплярів з цього сегменту, але щоб я тремтіла над цим - ні.

Я вважаю, що у мідл сегменті є супер крута косметика, яка по якості не поступається.

Але це не стосується метеоритів, про які я мрію. Я багато чула, що це не найнеобхідніша річ на планеті, але це дуже красива пудра, яка робить обличчя сяючим.

Мені скоро день народження, і я зроблю собі такий подарунок:-)

Сьогодні закінчилася моя тональна основа від Евелін, на її заміну хочу спробувати Seventeen Time Plus.

Знаю, що він бестселер у бренду, і досі залишається дуже популярним. Не знаю, як я проходила повз нього, та планую це виправити найближчим часом.

Я обожнюю, як виглядає укладка на браш, але нанавиджу її собі робити, бо це не зручно.

Треба завести собі раба, який кожен ранок буде приводити моє волосся в порядок. Жартую:-)

Давно придивлялась до подібних гаджетів, щоб хоч трошки полегшити собі життя, а відгуки на Ardesto C100 досить на погані.

Саме у віддінку Ole Flamingo.

Я добре знайома з цією помадою, але в мене до цього був 07 Nudeist.

Якість досить непогана, враховуючи те, скільки років тому вийшла ця помада.

Єдиний мінус - технічний запах, який мені не подобається.

Але я закохана у віддінок, тому хочу собі в колекцію.

Хоча, побачила у дівчат схожий колір у Maybelline SuperStay, тому поки вагаюсь над покупкою.

А цю штучку я не втрималася, і замовила 15 хвилин тому.

Це спаркл для обличчя та тіла.

Надивилась на нього в тік-тоці - як же він прекрасно сяє!

Його можна наносити і на обличчя, і на очі, і на зону декольте.

Це прямо літній маст-хев!

Уже не дочекаюсь!

Ось такий скромний список бажань:-)

Тож, піду попрацюю, щоб скоріше ці бажання виконати!

А вам дякую за увагу, і бажаю щоб всі ваші мрії скоріше здійснилися😘