Коваль Анна

#wishlistmakeupclub💘 Те, на що я покладаю великі надії, але поки не купила

#wishlistmakeupclub💘 Те, на що я покладаю великі надії, але поки не купила

Майже всі засоби тут - те, що за описами та рекомендаціями має бути одним із найкращих в своєму сегменті. Тому чекаю зарплату і полюю на хороші знижки 👀

Найбюджетніша та найпростіша моя хотілка для розігріву😅 Тут без рекомендацій, просто я знову після перерви у 7 років почала користуватися тоніком і цей здався мені класним варіантом, аби спробувати. У мене сталося кохання з українським брендом Hollyskin, тому сподіваюся, що і цей тонік не розчарує🥰

Її так довго не було на Мейкапі, що я думала, що її зняли з виробництва, але ні, от вона з‘явилася і мені вже не терпиться її спробувати. Думаю, про неї багато хто чув, адже в певний час вона була легендою. Чудодійний засіб, який швидко заспокоює шкіру, коли вона в стресі, сама не знає чого хочі і на лиці вилізли одразу всі проблеми. Ну що ж, спробуємо і перевіримо

Моє неслухняне волосся успішно рятують саме подібні олійки, а судячи з чудових відгуків, і не тільки моє. Олійки CHI вже теж стали легендою, але у мене руки дійшли тільки зараз😅 Наразі користуюся іншою цього ж бренду і я взахваті, але хотілося б все ж порівняти і обрати кращу

Заявляється як маст-хев для сухої, зневодненої шкіри, яка чародійно діє на шкіру і за ніч робить з неї наливне яблучко. Не зважаючи на те, що у мене жирна і не схильна до сухості шкіра, періодично їй потрібно таке інтенсивне зволоження, аби сяяти зсередини наповненістю. Сподіваюся, ця маска мені і цьому таки допоможе🤞🏻

Останній продукт в моєму віш лісті - засіб, який успішно замінить за рівнем знаменитий скраб від Коллістар, але за більш приємною ціною. Працює з лімфодренажем, відлущує шкіру та зволожує, але не залишає жирну плівку. Звучить як все те, що вимагається від ідеального скрабу! Тому не зважаючи на те, що я не звикла витрачати на скраб більше 100 грн, на цей мені все ж хочеться витратитися та спробувати😋