Missmili

Ідеальний тон для супер світлої і проблемної шкіри🌸🌸🌸

Ідеальний тон для супер світлої і проблемної шкіри🌸🌸🌸

Пропоную розглянути класний бюджетний тон який підійте для дуже світлої і проблемної шкіри,на огляді тон від Eveline Cosmetics Botanic Expert Tea Tree Antibacterial Foundation в відтінку 01 Porcelain

Вартість 115 грн

Об‘єм 50 мл

Містить в складі олію чайного дерева і цинк,тон матуючий і має антибактеріальну дію,регулює роботу сальних залоз,заспокоює і створює бар'єр проти забруднень зовнішнього середовища

Почну з козирів)тон супер класний!Він матуючий,має дуже тонке сатинове покриття,гарно маскує прищики і сліди від них,на обличчі виглядає дуже натурально і саме головне він не окислюється,дуже важливо зазначити що хоч він і матуючий але він не підкреслює шелушіння чи якись там дрібні зморшки,гарно тушується і можна його наслоювати

Може здаватись на свотчах що підтон жовтий,але ні,на шкірі він більш нейтральний,і сам колір Porcelain ну дуже світлий,білосніжкам повинен підійти!

Тон добре підлаштовується під колір шкіри і доволі стійкий,12-годинну робочу зміну він стійко витримав без ексцесів)

!

Як на мене він ідеально підійде на теплу пору року,бо взимку хочеться чогось більш зволожуючого

Найкраще він виглядає коли його наносиш вологим спонжем,тоді покриття дуже легке і рівномірне

Якшо просто за допомогою рук то покриття більш плотнішим

З мінусів(але це дуже суб‘єктивно)-він доволі сильно пахне олією чайного дерева,не можу сказати що це мій улюблений аромат,але все то я йому пробачаю,бо за такі не великі грощі мати таку якість-то просто чудо!