Missmili

Хвилинка ностальгії з Guerlain Meteorites💛🤍💜❤️💙💚

Хвилинка ностальгії з Guerlain Meteorites💛🤍💜❤️💙💚

Так от

Років в 15 я щомісяця купувала на той час популярний журнал Cosmopolitan,так як особливого інтернету тоді не було всю бьюті інформацію,а також моду,я черпала з гляньцю,і саме в ньому я побачила шикарну рекламу метеоритів,це було щось,люкс люксовий і я пропала)Тоді мені здавалось що володарка такого дива це дівчина яка вже має все і спробувала все,що таку пудру можуть собі дозволити тільки багаті і успішні,бо така розкішна річ-це не предмет першої необхідності і для простих смертних вона не доступна,особливо для мене 15-річної дівчинки яка ледь-ледь нашкрябала на журнал раз в місяць.На той час така пудра коштувала як місячна зарплата моєї мами😔

Хвилинка ностальгії з Guerlain Meteorites💛🤍💜❤️💙💚
Хвилинка ностальгії з Guerlain Meteorites💛🤍💜❤️💙💚
Хвилинка ностальгії з Guerlain Meteorites💛🤍💜❤️💙💚

І от саме тоді я поставила собі за ціль стати той самой успішною дівчиною що має все,а на додачу ще й метеорити від Герлен)

На рахунок першого пункту плану-все ще попереду(я сподіваюсь😂😂)а от пудру я все таки собі придбала))

Користуюсь років з 5,а вона й не думає закінчуватись)

Мені вона подобається як нагадування про мої підліткові мрії і сподівання,як те що треба вміти чекати,що мрії все таки збуваються,нехай не так швидко як того б хотілося,і що погано не буде вічно і краще пізно ніж ніколи)💜💜💜