Hrystja_

Відома всім Tangle Teezer

Відома всім Tangle Teezer

В мене від природи дуже тонке, ламке волосся, а коли ще й мокре, то кінчики замотані на ґудз🤣.

І я завжди після миття голови мушу гребінцем хоч трішки пригоадиии волосся, зробити розділ і причесати... бо, як не зроблю це, то тоді взагалі 🫣.

А тепер щодо самої щітки...

Купувала її за 440 грн. Це, можна сказати, подарунок, бо сама, напевно, я ще б довго наважувалась.

Щітка дуже зручна, прикольне поєднання кольорів. Пише, що там 325 зубчиків... я не рахувала чи дійсно це так🤣. Один ряд- довші зубці, інші- коротші.

Помила голову... і ще ніколи так легко волосся не розчісувалось... я в шоці🙀. Не боляче, не тягне, не вириває волосся, швидко/легко/зручно. Якщо розчісувати сухе, то теж кращий ефект, ніж звичайною щіткою. Волосся гладеньке, не таке пористе.

В доньки, порівняно зі мною, волосся дуже густе, довге... і дуже важко розчісати кінці, вони завжди заплутані... в кожного ранку це крик, сльози😅. Цією щіткою це робиться в дві секунди... тут в шоці був навіть чоловік, який теж інколи намагався розплутати їй волосся.

Якщо порівнювати з Janeke ( мій перукар нею користується), ця не так сильно дряпає, ніжніша.

А який класний нею виходить масаж голови🥰. Тепер хочу такий масажер))).

Щітку дуже-дуже рекомендую, вона дійсно, так як писали, вартує кожної своєї копійки.

Шкодую тільки, що довго наважувалась, думала- гадала, і не придбала її раніше.

Відома всім Tangle Teezer
Відома всім Tangle Teezer