Христина 🌺

Крем під очі Medi peel eye hyaluronic volumy…

Крем під очі Medi peel eye hyaluronic volumy…

В мене закінчився крем під очі, і я була в складрих пошуках. Бо почала шукати ще задовго до закінчення попереднього. Хотілося чогось класного і дієвого. Під очима в мене проблемна зона, є над чим працювати. Шкіра зараз стала дуже сухою, і від цього зʼявилося багато дрібних зморшок.

Звернула увагу на Medi peel. До цього не була знайома з цим брендом.

Якраз на мейкапі була на цей крем дуууже класна акція, і я його купила за 341 грн. Це ідеальна ціна, враховуючи такий обʼєм.

Крем під очі Medi peel eye hyaluronic volumy…
Крем під очі Medi peel eye hyaluronic volumy…
Крем під очі Medi peel eye hyaluronic volumy…
Крем під очі Medi peel eye hyaluronic volumy…

Щодо складу, я тільки перевірила, чи нема небезпечних речовин. Тут все добре. Щодо корисних складників: ніацинамід, соняшникова олія, евкаліпт, магнолія. Тут я детально теж не розбирала, бо купувала через гарні відгуки. Тай, як показав мій досвід, не завжди ідеальний склад буде дієвим.

Крем липкий, він тягнеться як клей ПВА. Я до цього була готова, тож в мене не було ефекту несподіванки.

Виробник рекомендує наносити його на зволожену шкіру. В моєму випадку це тонер. Спочатку наношу під очі його, тоді розподіляю крем. Він липкий, тягнеться і важко розмащується. Але!!! Проходить 5 хв і крем повністю вбирається в шкіру, не липне, не залишає плівки, та й взагалі жодних слідів після себе.

Також я спробувала нанести його просто на суху шкіру (чого не зробиш заради тестування😅)- так не треба, тоді виходить зворотній ефект.

Я його використовую зранку. Макіяж на нього лягає ідеально. В мене консилери від Dior I O'bays...що цей, що цей лягли як має бути.

Жодних побічних реакцій не було взагалі, ні висипань, ні почервонінь, ні печіння.

Тепер мої враження...

Я бачила, що шкіра стала значно зволоженішою і тепер нема таких набряків під очима. Але найбільший результат побачила на фото до/після. Як добре, що я їх зробила.

І це тільки 7 днів користування!!!

Тож можу сказати, що крем дійсно класний. Він дійсно дає бажаний результат.