Христина 🌺

Artdeco hot chili lip booster…

Artdeco hot chili lip booster…

Я вже колись описувала мініатюру, і так...цей блиск для мене неймовірний.

А ще на Мейкапі зараз на нього дуже класна акція...тож я вирішила не гаяти часу, бо все рівно захочу повний обʼєм.

Тут дуже стильний флакон, всередині блиск переливається різними кольорами. Проте відтінок на губах не помітний, це тільки блиск, практично без кольору. Саме така функція мені підходить найбільше, бо я не люблю, щоб блиск давав колір.

Єдине, що мені тут не подобається: трохи не зручний пензлик. Він дуже твердий і набирає дуже мало блиску. Потрібно наносити 3-4 рази. Сюди б ідеально підійшов такий, як в блисків Maybellin, або як в олійки NYX.

Artdeco hot chili lip booster…
Artdeco hot chili lip booster…

В мене було багато блисків, і практично всі максимайзери. Одні залишали плівку і губам було дуже важко з ними, в інших був склад з канцерогенами😅, ще в одних ціна не відповідала якості...і т.д. Тут цього всього немає.

На губах блиск виглядає класно і комфортно. Він не липкий. Не утворює плівку. І не пече губи так сильно, як, до прикладу, це робив блиск Catrice. Склад теж нормальний. Нема парафінів, мінеральних масел чи тальку. Є екстракт перцю чілі, олія жожоба. Блиск гарно зволожує губи... це помітила не тільки я.

Щодо запаху: мені він пахне відомим всім бальзамом "Зірочкою". Але я люблю такі запахи.

Для мене цей блиск став відкриттям 2023 року. Це чудова знахідка, якою я буду користуватися.