Оліч

Nyx Professional Makeup Fat Oil Slick Click

Nyx Professional Makeup Fat Oil Slick Click

Разом з пламперами я замовила собі ось такий блиск, теж новинку від NYX в трендовому форматі, з кнопочкою 💕

Довго не могла визначитись з кольором, і врешті-решт взяла такий червоно-коричневий відтінок під назвою In The Mood. Я думаю , що колір мені підійшов, єдине що хотіла б відмітити в цьому плані - мені здавалось, що він буде з блискітками, але ні, він просто глянцевий. Тож думаю що доведеться купити ще інші відтінки)

Стосовно самого блиску:

🟢 легка комфортна текстура, але при цьому дає досить яскравий колір

🟢 містить компоненти для зволоження шкіри (олія малини, олія морошки, олія авокадо)

🟢 не вимагає використання контурного олівця, гарно і акуратно виглядає і без нього

🟢 веганьська формула, має сертифікацію PETA

🔴 об'єм 2 грами - не дуже багато, але в принципі у Clinique Almost Lipstick in Black Honey та ж кількість продукту в 2-3 рази дорожча, тож тут все відносно

🔴 стійкість вього пару годин, але мабуть для такої текстури це теж нормально. Його треба буде брати з собою та поновлювати.

Взагалі мені здалось навіть що є в них щось спільне з Clinique Almost Lipstick in Black Honey, додаю порівняння свотчів, кольори не повністю співпадають, завсно, та і текстура у NYX теж трошки інша))😂 але от ШОСЬ є)) NYX трохи щільніше лягає і більш глянцевий фініш дає.

В цілому я задоволена, хочу ще прозорий з блискітками і якийсь темний ягідний колір))

Nyx Professional Makeup Fat Oil Slick Click
Nyx Professional Makeup Fat Oil Slick Click
Nyx Professional Makeup Fat Oil Slick Click
Nyx Professional Makeup Fat Oil Slick Click