Оліч

Готуюсь до весни, або випадковий пост про парфуми і одяг #What_do_you_wanna_wear_this_season

Готуюсь до весни, або випадковий пост про парфуми і одяг #What_do_you_wanna_wear_this_season

Я ще з осені заглядалась на піджак з еко-шкіри в одному магазині, побачила зараз на нього знижку і вирішила подумати, чи дійсно він мені потрібен, чи буду я його носити - підібрати речі під нього. Так я собі його і замовила, ще й довелося взяти відразу взуття 😅

Тож далі мене понесло, я почала думати які ще речі мені потрібні, що б я взагалі хотіла б носити, коли стане тепліше, а там вже й виходячи з мого beauty plan'у - підбирати які я хочу мати парфуми під цей одяг та які мені підійдуть прикраси.

Щось з цих парфумів та речей я вже маю, щось я збираюсь купити, а щось тільки мрію придбати колись (як цю сукню Etro за 3k$, по знижках може вийде за 1000 взяти)) 😂Поділіться досвідом, хто шив собі одяг по референсу та як обрати швачку? Або може ви десь бачили схожі сукні?))

Не претендую на звання супер стиліста, або хоча б навіть власниці дуже гарного смаку, тож можливо десь ви можте побачити недолугі комбінації, але мені дуже сподобалось так обмірковувати що б я хотіла, думаю це цікавий спосіб перестати купувати щось імпульсивно, що потім не впишеться в ваш гардероб, і точно значит що тобі потрібно.

Тож складу тут такий собі віш-ліст/карту бажань, чи шо))

Незрозумілий вийшов формат допису, чи то це про парфуми, чи то про одяг, чи то про організацію гардеробу і складання списку потрібних речей, але особисто я люблю такі підбірки, і може хтось з вас теж)

P.S. в коментарях дійшли до думки, що можна зробити це свого рода челенжем, щоб і інші дівчата викладали свої підбірки, віш-лісти. Особисто я ще і дуже буду чекати і пфріуми там теж!))) Коли думала над тим, який же обрати хештег до такого челенжу, то згадалась пісня Lady Gaga - Donatella, зі словами What do you wanna wear this spring? What do you think is the new thing? What do you wanna wear this season? Так і полишила)

Дякую за увагу 🤗

Готуюсь до весни, або випадковий пост про парфуми і одяг #What_do_you_wanna_wear_this_season
Готуюсь до весни, або випадковий пост про парфуми і одяг #What_do_you_wanna_wear_this_season
Готуюсь до весни, або випадковий пост про парфуми і одяг #What_do_you_wanna_wear_this_season
Готуюсь до весни, або випадковий пост про парфуми і одяг #What_do_you_wanna_wear_this_season