alena.rosee

Dolce & Gabanna Devotion

Dolce & Gabanna Devotion

Всім привіт! 🖤

Бренд Dolce Gabanna порадував мене мініатюрами на тестування, від яких я просто кайфую, але спочатку про парфуми ✨

О тааак, це справжня "Dolce Vita" у флаконі і зараз я розповім чому 🥂

Коли я тільки-но познайомилась з семплом, аромат мені показався приємним, цікавим, але якось забулось.

Та ця емблема Devotion просто манить, така гарна, така як я люблю ...

І тут я познайомилась з цим прекрасним набором, в якому парфум, нова туш та фірмова сумочка-косметичка.

Про туш буде допис, але скажу одразу, що я , як шанувальниця тушей для вій, просто в неймовірному захваті від цієї туші, такі вії, немов накладні 🖤 такого ефекту не можу згадати від інших тушей для Вій 🤩

Давайте поговоримо про аромат.

Сам флакон, що в міні, що в повнорозмірі, зроблений дуже якісно, це скло, тяжкий масивний ковпачок та залізна фірмова емблемка колекції Devotion.

Піраміда аромату:

Верхня нота: Зацукрований лимон;

ноти серця: Апельсиновий Цвіт, Панакотта і Ром;

базова нота Ваніль.

При першому розпиленні можна почути справжні сицилійськи лимони, це цитрусові налиті сонцем, соковиті, ароматні, з солодинкою.

Навіть якщо ви не були в Італії, то напевно бачили на фото чи листівках цілі лимонні сади та лимонні дерева десь у Позітано.

Цей лимон прекрасний, можна почути навіть ефірну олію лимона, яскраву та насичену, без краплинки кислинки.

В лимонних чарах майже одразу з'являється ванільно-молочна нотка, вона періодично приходить , як морський вітер на Середземномор'ї .

Ця нота солодка, але не приторна, трошки волога, як свіжа випічка, але не має липкості та навязливості. Вона не душить, не набридає.

В базі зявляється кондитерська ваніль , як ванільний цукор в цукровій пудрі, але , о диво, він також не дає мега солодкості композиції.

🍋 Стійкість годин 7-9

🍋Шлейф помірний

Асоціації:

Це аромат свята. 🎉

Це аромат радості ✨ Аромат сонячного дня! 🌞

Це італійська Дольче Віта, коли все класно, ніхто никуда не поспішає, святa продовжуються, а за ними у лютому Карнавал, а потім ще наступні свята! 🥂

Це аромат свіжого величезного Панеттоне ( різдвяний італійський кекс) саме він так пахне: свіжа трошки волога випічка, цукати та пакетик ванільного цукру, которий по традиції треба самостійно висипати.

Коли висипаєш цю цукрову пудру, все заповнюється неймовірним ароматом навкруги. Так пахне і Devotion, тільки більш парфумерно, не скочуваючись в 100% гурманіку.

🥃 Нотка Рому не виражена , але 100% задає настрій всій композиції!

Чи має парфум настрій - авжеж, це свято у флаконі , домашне затишне свято !

Він класний саме на кожен день, і вдома , і на прогулянку.

Рекомендую спробувати , якщо полюбляєте такі ноти та такі безтурботні настрої в парфумерії 🎉

Дякую за увагу! 🤩