alena.rosee

Топ Української косметики #madeinUkraine

Топ Української косметики #madeinUkraine

Всім привіт! 🇺🇦

Я чесно намагалась вибрати Топ-3, але це неможливо , тому що у наших виробників скільки всього нового, а все хочется спробувати )

Тому я обрала саме ті бренди, які в мене є в наявності не один рік, які я купляю і рекомендую подругам 💕 а також ті , які саме виробляються в Україні !

Я люблю різні бади, якісь натур добавки.

Сьогодні Олена В. робила допис про Екомед і так співпало, що і я сьогодні про нього пишу.

Насправді , все індивідуально , але якщо у вас немає протипоказань , ви знаєте що таке гомеопатія , різні травки-муравки на вас працюють , то краплі Екомед просто скраб!!

Ефект залежить від багатьох факторів , буває швидко (наприклад Алергіл краплі діють досить швиденько ) і повільно, але якісно (Наприклад Кришталь)

В мене є профілактичні краплі Кришталь - я роблю профілактику для сосудів , у них показання також якщо у вас ВСД (хоч і сучасні лікарі кажуть що такого не існує), якщо схильні до низького тиску, якщо хрупкі сосуди або є схильність до варикозу.

Світанок - ідеальні після антибіотиків , після якогось отруєння , длч печінки та жовчого , також якщо проходите детокс терапію.

Неврін - ну тут все ясно, в наш час мало хто не нервує, тому ці краплі допомагають зберігати нервову систему В порядку .

Алергіл - ідеальні щоб знати сильні симптоми алергії.

Також я можу рекомендувати добавки наших виробництв з Дніпра ! Це бренди ЕлітФарм та ЕвроФарм.

Ці бади справжні конкуренти Солгару і іншим відомим виробникам.

Саме сподобалось:

Магній - ну тут зрозуміло для чого.

Гуарани екстракт - для тонусу, працездатності в умовах стресу , для гарного настрою.

Сірка - добре повишає іммунітет та зміцнює волосся , нігті , покращує стан шкіри.

Авжеж ви повинні самі розуміти, які добавки вам потрібно приймати, а які ні, тому тут все індивідуально)

Mayur - то любов ! 🖤

Перепробувала багато продукції , вона якісна , доступна , прекрасно пахне та має хороший ефект!

Ефірні масла застосовую і для ароматерапіі, і додаю до базових масел для масажу, і навіть пару крапель для уборам квартири .

Також можу рекомендувати скраби для тіла , духмяні водички , бальзам для губ, гель для вмивання Маракуйя.

Також наш локальний бренд з Дніпра 💛 Користувалась цим брендом давно , також у них є під бренд Хірудо дерм - все на основі екстракту піявки.

Обожнюю крем для проблемноі шкіри, він як делікатний еффаклар, та емульсія Атопі дерм.

У Біокон часто беру серію Білосніжка, особливо гель для вмивання .

Також рекомендую їх Чарівний бальзам - універсальний многофункціональний крем. Продається в аптеках та на Мейкап)

Супермаш - то легенда !

Фарби , освітлювачі , пудри , тонувальні засоби та стайлінг !

Я люблю цей тонувальний бальзам, тільки беру різні відтінки.

А фарба колібрі - з запасів, я не фарбую зараз волосся , тільки тоную, але колібрі хоч і дуже дешева фарба , але прекрасно фарбує навіть мега пвгментоване волосся, виробляється також на заводі Супермаш.

У Зеленої аптеки маю фаворитів багато років, це гель маска з кислотами - бюджетний засаб з мега ефектом , шкіра після маски сяюча , чиста , м'яка .

Інтимку Жіночі трави - завжди повертаюсь до неї .

Нелі для душу - приємні аромати та не сушать шкіру.

Бренд "Домашній Доктор" крем Чиста шкіра - просто рятивник для чистоти шкіри , наношу ввечері.

Харьківський Фітодоктор - крем Семіцветик добре прибирає алергічні реакції , а крем після гоління за 19!! Грн працює краще дорогих аналогів, в мене шкіра дуже чутлива , з цим кремом немає подразнень після гоління .

Крем Нега за 17 грн ідеальний для зволоженої шкіри рук без липкості.

Наш дніпровський бренд , я пробувала лише антицеллюлттний крем та універсалтому крем з колагеном , обидва засоби приємні в користуванні , тому можу рекомедовати їх спробувати 💙

Mareve відкриття цього року , придбавши всю золоту серію, можу точно сказати що саме спрей , гель для душу та крем для рук сподобались найбільше ✨

Про Мареве я писала багато , тому продовжую розповідь ))

Познайомилась я з брендом десь у 2019 з серії Шампань, досі періодично купляю ))

Писала також про них багато ✨

Зі Сталекс (Харків) я познайомилась в 2017 , я працювала в фірмі , які контактували з виробництвони, тому ці інструменти найулюбленіші , хоча був час коли користувалась і Олтон.

Пилка в мене реально давно , а досі як нова. Зараз я користуюсь лазерною, але ця досить ван лав!

Ножички саме ці купили недавно )

Щк можу рекомендувати косметологічний інструмент , завдяки йому ви зможете легко дістати чорну точку (але обережно і не забувайте про дезинфекцію) .

  • Я ще довго можу писати про наші бренди , але хочу ще відмітити парочку цікавих для мене ⭐
  1. Бішофіт полтавский - шикарний засіб для зняття емоційного напруження
  2. Hillary - антицелюлітні обгортання
  3. Fresh Juice - скраби цукрові
  4. Relance - кислотні ампули з вітаміном С (є про них допис)
  5. Colour Intence та Pudra cosmetics- наші українські бренди мейкапу
  6. Цукерка - їх прекрасні муси для душу
  7. Scalp - засоби для волосся
  8. Botanica - рідке дегтярне мило
  9. Шик - тверді мила
  10. Ахд - найкращій антисептик для рук , пензлів , поверхонь , також як і Біолонг.

Дякую вам за увагу ! 💙💛