Almond milk

Slick Click і його найближчі родичі

Slick Click і його найближчі родичі

Порівняння нашумівшої новинки Fat Oil Slick Click від Nyx із олійкою тієї ж серії + помадка-ручка від Sheglam

Свіженька новиночка 🎁

Обʼєм продукту: 2г

Ціна: ≈450грн

Відтінок: In a Mood

Помада у формі ручки - дуже популярний формат останнім часом! Таким продуктом похвалилися вже всі, починаючи від Tom Ford до Patricia Ledo, і ось він докотився до NYX.

Цей засіб має доволі щільну текстуру, тому не забивається в складки, не затікає в рота і не ламається при нанесенні. Менше з тим, подібні засоби не варто сильно «витискати» з туби, бо назад ви його вже не закрутите, як у класичних помад в пулі.

Відтінок доволі насичений, червоно-коричневий. Помада блискуча, але не «скляна». З часом блиск пропадає, залишаючи по собі легкий тінт.

Обʼєм продукту: 4.8мл

Ціна: ≈350грн

Відтінок: Status Update

А це вже всім відома «старинка» від NYX, старший братик попереднього продукту. Вже всі встигли виразити йому свій захват?

Як на мене, звичайний, приємний глянцевий блиск - олійкою назвати не можу, бо догляду як такого від нього немає.

Має дуже зручний аплікатор і приємну текстуру. Відтінок коричневий, значно менш насичений ніж Slick Click, до того ж з часом відтінок пропадає і залишається тільки блиск. Не зважаючи на більш блискучий фініш у порівнянні з помадою, блиск менш липкий 🤔 і це якась магія

Обʼєм продукту: 2г

Ціна: 350грн

Відтінок: Sepia Kiss

Про цей продукт я вже розповідала у попередніх Порожніх Баночках - і це… розчарування. До порівняння я його додала, щоб показати продукти схожого формату.

У порівнянні із Slick Click текстура цього засобу більш мʼяка і «рухлива». При нанесенні збивається в нерівномірні темні плями, затікає в рота, відбивається на зубах і розтікається по упаковці. До того ж варто «клікнути» на разочок більше, і нанести вже неможливо - вона відвалюється шматками.

Відтінок гарний, рожевувато коричневий, але дуже швидко стає блідим, майже як блиск-олія від NYX

До порівняння майже долучилась помадка від Patricia Ledo, але почитавши відгуки, я вирішила не витрачати гроші.

У висновку хочу сказати, що мій очевидний антифаворит - помадка Sheglam.

Засоби від NYX майже вийшли у нічию, але переможець 🥁 Fat Oil Lip Drip 🎉 все ж таки, 450грн за 2г - це грабіж

Але повторю обидва продукти

Що з цих продуктів пробували Ви? Чи варто мені також придбати Patricia Ledo?