Almond milk

#beautyplan2024

#beautyplan2024
#beautyplan2024

У 2024 я обіцяю собі…

  1. Прагнути до мінімалізму: останні роки покупка нового одягу чи чергової «блестючки» були для мене власним сортом заспокійливого, але таке бездумне споживання призвело до того, що переді мною лежить гора косметики, якою я майже не користуюсь. Тому цей рік для мене почався з принципу one in - one out ♻️ постараюсь купувати лише те, що закінчилось
  2. Не відкладати на завтра: трохи протирічить попередньому пункту, але зрозуміла, що якщо вічно відкладати життя до кращих часів, то кращих часів ніколи не наступить, святковий одяг перестане пасувати, а червона помада засохне; тому користуємось сьогоднішнім днем на всі 💯
  3. Навчитись вкладати волосся: те, що ви бачите не фото - справжня щаслива випадковість, а я хочу зробити її закономірністю
  4. Бути більш постійною із доглядом: іноді не вистачає сил на повноцінний догляд, за один лінивий вечір чіпляється другий і ось ти вже з облущеним носом не памʼятаєш коли востаннє брав в руки крем 😅 треба виправлятись, особливо це стосується…
  5. Користуватись сонцезахистом: подейкують, що саме сонечко не дає шкірі обличчя залишатись сяючою і здоровою, тому цього року я планую щільно вписати СПФ у свою рутину ☀️
  6. Піти на танці: влітку, після півроку занять я кинула танці через переїзд, саме час повернутись, і взагалі…
  7. Більше рухатись: енергія не береться з пустоти, тому аби отримати енергію для життя і роботи - треба витратити її на зарядку або прогулянку
  8. Віднайти містичний Work-Life balance і відповідно…
  9. Налагодити режим сну: кажуть, що навіть зміни у 15-20 хвилин у часі пробудження створюють величезний стрес для організму, а в мене і різні дні різниця може сягати і 3 годин 🫠
  10. Отримати сертифікат А2 з французької: мабуть найперша мета, якої я досягну, оскільки іспит запланований вже на початок лютого
  11. Отримати права: вчені оголосили цей рік роком іспитів😅 спонтанне бажання, яке я теж вже почала втілювати
  12. Бути щасливою 😋 адже це найголовніше