Almond milk

Ho-ho-holy lips!!

Ho-ho-holy lips!!
Ho-ho-holy lips!!

За останні рік-два я обросла великою (як для одної людини) колекцією червоних помад і зараз готова оцінити їх і навіть щось порадити Вам) Буду йти від найгіршої до найкращої

Свотчі з ліва на право: L'Oréal, Nyx, Chuttyevo, Bourjois, Maybelline

Нажаль, я не можу приєднатись до табору шанувальників цієї помади. Відтінок, на мій смак дуже фіолетовий, постійно треба тримати в голові, що її треба струсити, щоб отримати щільний і не супер рожевий пігмент. Стійкість теж залишає бажати кращого, бо навіть легкого прийому їжі вона не переживає і починає зовсім неблагородно злазити шматками з губ.

За що можу її похвалити - це за те, що не дивлячись на її глянцевий блиск, вона доволі transfer-proof (поки ви не поїсте),за пару поцілунків пігмент не збіжить на вашого партнера

Найлегша текстура, яку я пробувала, але зовсім не стійка і дуже прозора, тому треба нашаровувати, або наносити на олівець, що я і роблю. До того ж, відтінок Hot Pepper мені не дуже підійшов, тому олівцем ще й можна скорегувати колір.

Олівець Lamel 413

Легенький бальзамчик на кожен день, надто яскравого відтінку ви не отримаєте, проте виглядає симпатично

Знахідка року! Вельветова текстура, щільний колір, стійкість не вражає, але принаймні сходить поступово і не відвалюється шматками

Мій фаворит ♥️ Сатиновий фініш, щільний колір і легка текстура, яку майже не відчутно на губах. Краще використовувати з олівцем, бо іноді вона намагається збігти за контур