🪽Kate Rina🪽

#50shadesofred

#50shadesofred

L'Oreal Paris Color Riche Intense Volume Matte матова помада для губ у відтінку 336 Le Rouge Avant Garde -Червоний колір кохання 💋. Для мене ідеальний класичний. Такий давно шукала.

Порівнюючи його з 346 - Le Rouge Determination, мій відтінок холодніший і темніший, а от 346 підійде дівчатам з теплим кольоротипом ❤️ і світленьким !

Упаковка шикарна, дуже стильна. Тонкий, витягнутий корпус. Чорний і матовий.

Пігментація чудова, помада не плішивить, наноситься щільним шаром, водночас губам комфортно, немає ефекту маски. Фініш матовий, але не глухий.

Аромат легкий і приємний , схожий на аромат помади від YSL.

Стійкість відмінна. Витримує не жирний перекус, трохи з'їдається з внутрішньої сторони губ. Сходить акуратно, без шматків. Не розмазується.

Червону помаду як і білий пуховик щє треба вміти носити ( це не про мене 🤣)

У носінні дуже комфортна, немає відчуття стягнутості, але ввечері губи після вмивання все ж сухі і треба нанести бальзамчик .

#50shadesofred

Якщо у вас є лущення , то перед нанесенням помад зробіть скрабик :

❣️Крапля меду, оливкої олії , і трохи мілкого цукру ❣️

Перед нанесенням помади я наношу тоненько бальзамчик для губ .

Підбиваючи підсумок. Помада розкішна. Відтінки красиві, яскраві. Нанесення зручне, стійкість відмінна і все це за доступною ціною( я брала по акції зі знижкою)

Олівчик для губ Eveline Cosmetics Max Intense Colour 30 - Berry Rose, просто чудовий і щє за таку ціну !

Лак Catrice ICONails Gel Lacquer Nagellack

у відтінку 02 - класичний червоний ❤️обожнюю його

Бажаю всім кохання 💋бо лише воно врятує світ !