Mond

Розкішна підводка відомого бренду з супер стійкістю

Розкішна підводка відомого бренду з супер стійкістю

Рейтинг: 4.98 з 5 в офіційному магазині.

І, чесно, я не знаю, що тут може не подобатися.

Оформлення ототожнює назву лайнеру "So Rich". Виглядає дорого та красиво.

Знаходиться лайнер у картонній упаковці...яка більша за вміст утричі. Було б чудово бачити у виробника не лише веганські формули, а й розумний розподіл ресурсів.

На упаковці є все, що нам потрібно знати і навіть більше: терміни, опис, склад, сертифікація. Все це можна також знайти на сторінці виробника.

Лайнер має матове покриття у бежевому кольорі. Написи виконані у колір золотистої кришечки. До речі, вона має милу форму, за яку можна підвішувати лайнер (актуально тим, хто втрачає дрібні речі). Неначе маленька королівська паличка.

Розкішна підводка відомого бренду з супер стійкістю
Розкішна підводка відомого бренду з супер стійкістю
Розкішна підводка відомого бренду з супер стійкістю
Розкішна підводка відомого бренду з супер стійкістю
Розкішна підводка відомого бренду з супер стійкістю
Розкішна підводка відомого бренду з супер стійкістю

Кінчик гострий та комфортний для нанесення. Не твердий, але тримає форму.

Колір: чорний матовий. Відмінна пігментація. Малює рівномірно, не плішить, не друкується... загалом, ідеально.

Підведення застигає навіть швидше, ніж туш. На чутливих очах не викликала роздратування.

Носиться цілий день. На фото стрілочка через 12 годин носіння виглядає як тільки намальована. Через стійкість думала, що будуть проблеми з демакіяжем. Але немає. Змити можна будь-яким засобом для зняття макіяжу (у мене це ISANA Алое Віра та Гінго: https://club.makeup.com.ua/post/29040/ ). Не потрібно довго терти і провокувати почервоніння.

Дуже задоволена цією підводкою.

Рекомендую при можливості придбати!

_____

Sheglam So Rich Waterproof Eyeliner