Mond

Basic Apple - це набагато більше, ніж просто яблуко

Basic Apple - це набагато більше, ніж просто яблуко

Pink Basic Apple - це аромат для жінок; належить до групи фужерно-фруктові. Pink Basic Apple випущений у 2021 році. Засіб поєднує властивості лосьйону для тіла та туалетної води.

Упаковка добре відома: брендовий пакетик та ароматний папір. Атмосфера покупки ще довго зберігається у цьому пакеті.

Аромат відноситься до лінійки PINK. Оформлення гарне та гармонійне, в коралових тонах. Здавалося б дрібниця, але додадуть на упаковку маленьке сердечко, кілька слів про любов – і вже відчувається турбота.

На банці можна знайти всю потрібну інформацію.

Варто відзначити :

  • баночка з 25% переробленого пластику,
  • не тестується на тваринах,
  • містить ефірні олії,
  • веган-формула,
  • без барвників.

Об'єм: 250 мл

Basic Apple - це набагато більше, ніж просто яблуко
Basic Apple - це набагато більше, ніж просто яблуко
Basic Apple - це набагато більше, ніж просто яблуко
Basic Apple - це набагато більше, ніж просто яблуко

Як вже зрозуміло із зображення та назви Basic Apple – мова піде про яблука. Але не все так банально, як можна подумати.

Basic Apple - це:

-про гірське осіннє повітря, свіжість якого пробуджує почуття,

-про зігріваючий чай з медом, який п'ється обов'язково загорнувшись у плед,

-і звичайно, про солодкі яблука, тільки принесені в будинок.

Сам собою аромат солодкий, але за рахунок легкої свіжості, він не душить.

Мій чоловік завжди впізнає в ароматі яблука. Для мене яблука тут не очевидні. Вони ніби сховані в грайливу композицію. Ще виразно відчуваю пудру, затишок та тепло. Аромат про турботу, про кохання.

Який він?

> свіжий

> > медовий

> > > фруктовий

> > > > озоновий

> > > > > солодкий

> > > > > > зелений

> > > > > > > квітковий

Яскравий, романтичний, чуттєвий.

Розпилювач зручний. Спрей легко наноситься і швидко вбирається. Дає легке зволоження шкіри. З лосьйоном його порівнювати не варто, адже зволоження не його основна функція. У складі переважно парфумовані і зволожуючі компоненти. Склад цілком безпечний.

Стійкість хороша. Аромат не шлейфовий, але його складно не помітити. Зберігається протягом дня (досить один раз оновити), на одязі грає кілька діб.

Звучить дорого. Не можу уявити його у спеку. А ось зараз, коли морози, хочеться огортатися цим ароматом.

______________

Victoria's Secret Basic Apple