ksnklb

"Your kiss is sugary swееt"

"Your kiss is sugary swееt"

Мені здається, що після жовтневого тестування, не одна я захотіла Pink Sugar у великому об'ємі) І ще міст для тіла, і духмяну воду для волосся з цим ароматом, а ще гель для душу і взагалі запакуйте цю смакоту ВСЮ 😍.
А ще, після того, як я нанесу цей смачнючий міст, у моїй голові грає Melanie Martinez – Cake 🍰.

"Your kiss is sugary swееt"
"Your kiss is sugary swееt"

Спрей для тіла йде у одному об'ємі – 236ml.
Пляшка виконана з пластику, кришка теж пластикова прозора.
Навколо неї обгорнута наклейка у рожево-білих тонах, на рожевому є вкраплення з блискучим матеріалом. І зізнаюсь, на фото ця пляшка мені здавалась не якісною, але в житті вона дуже класно виглядає: якісно, привабливо, мило.
Дозатор теж у рожевому кольорі. Розпилює він дрібними бризками, майже димка, дуже зручний.

Користуюсь майже постійно цим спреєм і він не викликав жодних негативних реакцій на тілі.
Стійкість аромату дуже хороша: після нанесення у перші години його ще можна чути, звісно зі згасаючою інтенсивністю. Та яким було моє здивування, коли ввечері у душі я все ще чула його.

Звісно, це спрей для тіла, тому як у аналогічних парфумах не буде переходів. Та навіть так він прекрасний 😍.
Він пудровий, не сидить на тілі, а огортає, літає довкола та створює рожеву ауру.
У основі тут смачні ягоди: полуниці, суниці, малина🍓, яких зверху присипали цукровою пудрою та ванількою. Це точно не харчовий аромат, ні, він більш карамельний. Він дуже приємний та солодкий, а ще ваніль тут усюди, її межі розмиті, вона настільки солодка та затишна, що в цей аромат хочеться огорнутись.

Склад залишає бажати кращого, та сподіваюсь, що нові партії вже йдуть без заборонених в ЄС компонентів. Ну і варто додати те, що зазвичай місти для тіла мають не "супер" склади. Звісно, людям з чутливою шкірою та схильним що алергічних реакцій, потрібно бути обережними.

Water (aqua) – вода.
Alcohol Denat. – денатурат, розчинник.
Parfum – ароматизатор.
Trideceth-9 — емульгатор.
PEG 40 Hydrogenated Castor Oil — емульгатор, ароматизатор.
EthylHexyl Methoxycinnamate — рідкий UVB фільтр, небезпечний компонент.
Ethylhexyl Salicylate – у косметиці використовується як органічний фільтр.
Polysorbate 20 — емульгатор.
Butyl Methoxydibenzoylmethane — знову сонцезахисний компонент, який може викликати подразнення та дозволений у обмеженій концентрації.
Alpha-Isomethyl Ionone – ароматизатор.
Benzyl Benzoate – ароматизатор, розчинник.
Butylphenyl Methylpropional – ароматизатор, заборонений в ЄС. Можливо наступні партії будуть без нього.
Coumarin – ароматизатор.
D-Alpha Limonene – ароматизатор.
Hexyl Cinnamal– ароматизатор.
Linalool– ароматизатор.