Zhukovka 🌸

Моє знайомство з парфумованим гелем для душу від Mermade

Моє знайомство з парфумованим гелем для душу від Mermade

Як ви зустріли Новий Рік , красуні 🎄?
Я у пошуках снігу ❄️
І щоб поїздка виявилася легкою , в свою косметичку я поклала засоби від Mermade travel size , які отримала у подарунок 🎁 І дуже тому рада , бо це ну дуже зручно і приємно ☺️ Сьогодні мова піде про Mermade Countrycation Парфумований гель для душу (mini) 🍏

Моє знайомство з парфумованим гелем для душу від Mermade
Моє знайомство з парфумованим гелем для душу від Mermade
Моє знайомство з парфумованим гелем для душу від Mermade


Про його вигляд 🧴

Пластикова прозора туба , яка містить у собі 50мл гелю . Ніжно-рожева пластикова кришечка-дозатор, якою користуватись досить зручно і легко. По обидві сторони розміщені інформаційні наклейки, котрі знайомлять нас зі складом, способом застосування, умовами зберігання і тд. Вся необхідна інформація присутня, але найбільше мені довподоби опис, який знайомить нас з ароматом
... ранок у літньому будиночку в дитинстві, з ароматом яблучного пирога та квіткового саду ...
Звучить заворожуюче, правда ? 😍 Можливо, лише для мене, адже я виросла в селі і наче йде мова саме про мій ранок. Моя мама досить часто пекла яблуневий пиріг, а навкруги нашого будинку завжди квітнув сад, з самої ранньої весни і аж до морозів 🌸
Трохи ностальгії , сподіваюсь, що зовсім скоро моє рідне село повернеться до України ...

Як щодо самого гелю ?🍏

Прозоро-зелений гель, який з легкістю просочується крізь милий дозатор . Консистенція в міру густа . При контакті з водою швидко вспінюється , утворюючи легку пінку.

Аромат 🥒

Коли я отримала боксик і вперше відкрила кришечку парфумованого гелю, я вловила запах огірка🥒 Трішки здивувалася , адже такий аромат більше пасує доглядовим засобам для обличчя. Для повноцінної оцінки я мала скористатись ним і ось , під час подорожі, набравши невеличку кількість гелю та вспінивши його в долонях , я відчула зовсім інший аромат, не такий примітивний, як здалося при знайомстві. Відкривається аромат зеленого яблука , не пирога , як описує виробник, а саме зелене , соковите яблуко з кислинкою 🍏 Потім огортає тіло білий квіт , який додає м'якості і ніжності аромату.
Запах у гелю грайливий і зовсім не простий .
На тілі тримається не довго , для подовження аромату можна скористатись лосьйоном цієї є серії.

Перш за все дякую саме за Travel Size ✈️ Виявилось, що можна брати з собою побільше платтячок , а не кілограмові банки мила 😁 Це просто капець , як зручно!
По-друге таку грайливість аромату я не відчувала з жодним гелем і це мене наблизило мене до покупки й інших ароматів у форматі travel . Саме Countrycation я вбачаю дуже доречним влітку , коли ти стомився від спеки та сонечка і хочеться поринути у відчуття свіжості та бадьорості . Гель наче тонізує та концентрує думки своїм легким, свіженьким ароматом .