Mond

Кремова ніжність на губах

Кремова ніжність на губах

Чим особлива? :

- у складі кастрове масло та масло ши;

- не містить силікони та спирт;

- веганська формула;

- не тестується на тваринах;

- гарантує інтенсивне зволоження.

Дизайн помади дуже сподобався: вишуканий та лаконічний. Матова нюдова кришечка ідеально поєднується з золотим корпусом.

На кришці розташувалася опукла емблема бренду. Той випадок, коли пластик виглядає солідно. Також, не можу не оцінити вдале поєднання шрифтів золотих написів.

Дизайнерам явно довелося пожертвувати розташуванням розгорнутої інформації. Крім назв та номера відтінку жодної інформації немає. І якщо чесно, то так виглядає краще, ніж дрібний незрозумілий шрифт.

Помада була запечатана наклейкою, на ній і розташувалася коротка інформація та позки. Але термін придатності так і не знайшла.

Зняти наклейку без слідів було непросто.

Кремова ніжність на губах
Кремова ніжність на губах
Кремова ніжність на губах
Кремова ніжність на губах
Кремова ніжність на губах

При відкритті відчувається приємний аромат, який зберігається на губах.

Склад як для декоративної косметики непоганий:

У мене відтінок 302 Heavenly. Він універсальний: не надто рожевий, не надто яскравий .... та дуже ніжний. Відмінно вписується у повсякденний макіяж.

На свотчі виразно вловлюються персикові нотки, але на губах вони губляться, переходять в ніжно-рожевий тон. На сонці колір особливо гарно грає.

Зволожуюча текстура приємно лягає на губи. При нанесенні відчуваю, як вона буквально тане на губах. Покриття невагоме, з сяючим фінішем.

* Зберігати краще у холодному місці. Можна навіть у холодильнику (малює після нього чудово, не замерзає).

Очіковано, текстура не стійка. Не те, щоб через годину зникала з губ, але будь-які перекуси/напої не витримає. Це єдиний мінус, що знайшла.

Якщо часто підфарбовувати губи, нашаровуючи в кілька шарів, то закінчиться швидко. Загалом такої необхідності немає. У мене витрата помірна.

Помада сподобалася. Після неї губи не потребують додаткового догляду. Враховуючи її вартість, точно варто спробувати!

___________

Essence Hydrating Nude Lipstick