wowmom

Любий Мейкап! Завезіть, будь-ласка, ці помади-олівці від Bogenia, і у вас їх одразу розкуплять.

Любий Мейкап! Завезіть, будь-ласка, ці помади-олівці від Bogenia, і у вас їх одразу розкуплять.
Любий Мейкап! Завезіть, будь-ласка, ці помади-олівці від Bogenia, і у вас їх одразу розкуплять.

Привіт, красуні!

Значить, давненько я підписана в інстаграмі на один косметичний шоурум, який знаходиться в моєму місті, і у них я побачила супер-стійкі помади-олівці від турецького бренду Bogenia. "Ну помада, так помада", - подумала я, але потім вони стали мені траплятися майже всюди. В тік-тоці, в сторіз у блогерів, потім моя постійна клієнтка її мені показала, ну і все, я розтанула, адже, як я вже і казала, хороших помад багато не буває.

Любий Мейкап! Завезіть, будь-ласка, ці помади-олівці від Bogenia, і у вас їх одразу розкуплять.

В лінійці багато красивих віддінків на будь-який смак, але найпопулярніший віддінок - 006, і як виявилося, його розкуповують просто як гарячі пиріжки.

Чесно, я за цією помадою ганялася три тижні, адже в магазині, який знаходиться біля моєї роботи, цей колір то довго не завозили, то одразу розбирали.

Це вже була справа принципу купити її.

Вартість - 150 грн, що вважаю дуже бюджетно, для такої якості.

Чому я пишу цей пост-прохання?

Тому що на Мейкапі представлений бренд Bogenia, і він свого часу був дуже популярним, але давно сюди не завозили ніякі новинки.

До речі, у них дійсно класна лінійка по догляду за волоссям з олією марули.

Ну ви подивіться, який колір пильної троянди.

Холодний, ніжний, не надто світлий, не надто темний.

Серйозно, він ідеальний!

Лягає на губи тоненьким шаром, і повністю перекриває рідний пігмент.

Виглядає супер, я в захваті!

Помада дуже стійка, майже не відбивається на посуді, і спокійно витримує повноцінний обід.

З'їдається дуже делікатно, і її легко можна поправити.

Не сушить губи , і не утворює смужки на слизовій.

Через те, що помада має форму олівця, її можна наносити без контура. Вона робить той класний ефект: свої губи, тільки краще. Підходить під будь-який макіяж.

Тож, любий Мейкап, почуй мене, і завези цю чудову помаду! Будь-ласочка!

Дякую за увагу 😘