Oli Seagull

Maybelline SuperStay Vinyl Ink 120 Punchy: Теплий нюд з ідеальною стійкістю і комфортом

Maybelline SuperStay Vinyl Ink 120 Punchy: Теплий нюд з ідеальною стійкістю і комфортом

Після першого знайомства з SuperStay Vinyl (https://club.makeup.com.ua/post/21425/), мене не покидало бажання спробувати її в більш спокійному і нетральному відтінку.

Я майже вже додавала в корзину 35 Cheeky, та вирішила, що хочу з більш теплим підтоном. Тому почала полювання на 120 Punchy. К слову, це не дуже популярний і рідкий гость на українському ринку, тому довелось його замовляти з ЄС. І мені вдалося його вихопити за дуже класною ціною!

Отримавши його, я ні краплі не пошкодувала з вибором.

Це абсолютно теплий, спокійний відтінок, не надто рудий і без рожевого підтону. Дуже ніжний і, як на мене, універсальний. Я дивилась його на різних кольоротипах обличчя і на всіх він виглядав пристойно.

Помада в дуже стильному флаконі. Формула рідка, але не розтійкається.

Пензлик маленький, трохи зігнутий для зручнішого нанесення. За рахунок товщини пензлика можно рівніше промалювати контур навіть без олівця.

Наношу, як по інструкції:

-за пів години добре зволожую губи

-витираю залишки бальзаму

-встряхую флакон, наношу помаду

-не змикаючи їх чекаю висихання

За бажанням потім можно легко промокнути серветкою, щоб трохи прибрати блиск.

Додаю ще фото на руці з різним освітленням.

Стійкість супер на декілька годин!

Після їжі трохи зтирається зсередини ближче до слизової і якщо з червоним відтінком для мене то виглядало критичним мінусом, то з нюдом цього не помітно! За потребою спокійно можна підправити. В будь-якому випадку це не буде кидатися в очі!

Носиться помада комфортно. Не сушить. Вона зовсім трохи липка (та це знову ж таки, можна мінімізувати, промокнувши верхній шар).

І я дуже раджу спробувати цей відтінок, я впевнена, він підійде майже кожній!

P.S. Всі фото зі свотчами зроблені без накладання ефектів і відтінок кольору маневрує від освітлення.